ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sohbet

Sohbet, sadece karşılıklı konuşmak değil, aynı zamanda birinin yoldaşı almak anlamı ile gelir Arapça ve Farsçadan. Her ne kadar elimizde bizden akıllı telefonlarımız, kolumuzda bizden daha dakik saatlerimiz olsa da insanın insana, sohbet etmeye, iletişim kurmaya, özellikle yakınında, kendisine bir ömür boyunca yoldaş olacak bir arkadaşa ya da eşe ihtiyacı var.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sohbet

Sohbet, sadece karşılıklı konuşmak değil, aynı zamanda birinin yoldaşı almak anlamı ile gelir Arapça ve Farsçadan. Her ne kadar elimizde bizden akıllı telefonlarımız, kolumuzda bizden daha dakik saatlerimiz olsa da insanın insana, sohbet etmeye, iletişim kurmaya, özellikle yakınında, kendisine bir ömür boyunca yoldaş olacak bir arkadaşa ya da eşe ihtiyacı var.

1/2
 
  YA DA  

Sohbet sitesi

Hem iş hem de okul hayatında sürdürdüğümüz rekabet, sürekli bir sınavın içinde olmanın da getirdiği stres ile artık ilişkilerimiz daha kısıtlı. Sadece bizim değil, çevremizdeki insanların da zamanı az. Dinlenmek için kullanacağımız, sakin ve herhangi bir şeye koşturmadan geçireceğimiz vaktimiz azaldıkça yeni insanlarla tanışabileceğimiz ortamlara girme şansımız da azalıyor. Bu da insanı yalnızlaştırmaya götürüyor. Ancak günümüz dünyasına ne kadar ayak uydursak da, temelde arzularımız aynı. Stressiz bir hayat, iyi bir partner ya da eş ve düzenli bir ev hayatı. Tabii bir de fiziksel ve zihinsel sağlığımızı korumak için kendimize ayırabileceğimiz özel zamanlar...

Evet, günümüzde eskisine oranla çok daha fazla şeye, çok daha hızlı bir şekilde ulaşır hale geldik; bu doğru. Ancak bu hızın içinde bir şeylere çok daha kolay ve çabuk ulaşırken, nasıl olduğunu anlamadığımız şekilde artık daha az zamanımız, özel hayatımızı canlı hale getirmek için daha az imkanımız var. Yine de hiçbir şey imkansız değil. Çünkü özellikle aşk hayatımızı daha canlı hale getirebilmek için sohbet sitesi adı altında değerlendirebileceğimiz online arkadaşlık siteleri mevcut.

Android ve iOS sohbet uygulamaları

Peki tüm bu bahsettiğimiz şeyler için nasıl zaman ayıracak; yeni insanlarla, hayatımızı paylaşabileceğimiz kişi ile nasıl tanışacağız İşte bunun için online sohbet siteleri var. Bir sohbet sitesi üzerinde kimi zaman kişinin yakınlarıyla bile paylaşılamadığı şeylerin özgürce konuşabilmesi mümkün. Özellikle çağımız teknolojisi sayesinde aşka dair bir fırsat olarak tanımlayabileceğimiz android ve iOS sohbet uygulamaları partner arayışındaki kadın ve erkeklerin birbirini bulmasını, tanımasını ve mobil sohbet sayesinde istedikleri yerde, dilekleri zamanda konuşmasını sağlıyor.

Bayanlarla sohbet

İş ve aile yaşamında hem kadınların hem de erkeklerin omuzlarındaki yük çok fazla. Özellikle erkekler evlerine destek olabilmek için uzun saatler çalışmak zorunda kalıyor. Bu nedenle kadınlarla tanışma ortamlarına girmeleri çok mümkün olmuyor. Buna bağlı olarak bir eş ya da partner arayan erkekler bayanlarla sohbet edip, yakınlık kurma imkanını bulamıyor.

Mobil sohbet

Sohbet mobil ortama taşındığından sevgili arayan erkekler veya bir eş arayışındaki kadınlar mekan, zaman kısıtlaması olmaksızın online chat siteleri üzerinde hoşlarına giden kişiler ile rahatlıkla sohbet edebiliyor. Sadece evde veya bir kafede buluşarak değil; yolda ya da işte birbiri ile günlük hayatını paylaşabiliyor. Bu anlamda mobil sohbet modern hayatın içinde önemli bir yakınlık kurma yolu haline geliyor.

Sohbet siteleri

İşte bu nedenle sen de aşkı artık uzaklarda değil, hemen yanı başında bulabilirsin. Çünkü İstanbul'un en büyük, şehre ve semte özel arkadaşlık sitesi olan istanbul.net, bir sohbet sitesi. www.istanbul.net adresinde tıpkı senin gibi hayatın monotonluğundan sıkılmış, yeni heyecanlar arayan erkek ve kadın üyeler bulunuyor. Hem kendin, hem de onlar için bir şans vermenin tam zamanı. Sen de istanbul.net üyeleri arasına katıl, birlikte güzel zamanlar geçirebileceğin yeni insanlarla tanışma fırsatı yakala.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER