ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Beyoğlu

istanbul.net gibi gelişmiş arama seçenekleri bulunan samimi ve içten ilişki sitelerinde arkadaşlık ilişkilerini bulman çok kolay.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Beyoğlu'nda arkadaş mı arıyorsun?

istanbul.net gibi gelişmiş arama seçenekleri bulunan samimi ve içten ilişki sitelerinde arkadaşlık ilişkilerini bulman çok kolay.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Beyoğlu

İstanbul'un tarihi ve gece hayatı ile ünlü Beyoğlu ilçesinde oturan, çok daha sık ve kolay görüşebileceğin, gece hayatını, gezmeyi seven kız arkadaş veya erkek arkadaş arıyorsan, arkadaşlık Beyoğlu diyen ve senin gibi aşk, evlilik veya partner arayışında olan kişilerle buluşman artık istanbul.net ile çok daha kolay. Siteden tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla beraber Gezi Parkında buluşup daha sonra Beyoğlu'nu gezebilir ve bu esnada onu daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsin. Bu gezi esnasında Çiçek Pasajı'nı, Fransız Sokağı'nı, Galata Kulesi'ni, Kamondo Merdivenleri'ni ziyaret etmeyi unutma. Bu mekanlar çok sayıda aşk hikayesine tanıklık etti, neden bunlardan birisi de sizinki olmasın ki. Bu güzel gezi yorarsa Tophane'deki cafelerde mola verebilir veya acıktıysanız birbirinden güzel mekanlara gidebilirsiniz. Mesela hem keyifli vakit geçirmek, hem güzel yemekler eşliğinde fasıl dinlemek istiyorsanız Çiçek Pasajı ve Nevizade'ye gidebilir ya da dünya mutfaklarından lezzetler denemek isterseniz Asmalımescit veya Tünel'e gidebilirsiniz. Ama kalabalığın akışından kopup içecekleriniz yudumlamak ve pizza yemek isterseniz Galata ve Cihangir mekanlarına gidebilirsiniz. Ama çok farklı bir lezzet olan uykuluğu denemek isterseniz gitmeniz gereken yer, şüphesiz bu yemeğin İstanbul'da en iyi yapıldığı yer olan Sütlüce olacaktır.

Hayatın yoğunluğundan dolayı kendine ayıracak vakti dahi yaratamıyorsan, çareyi güvenilir arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde bulabilirsin.
istanbul.net gibi gelişmiş arama seçenekleri bulunan samimi ve içten ilişki sitelerinde arkadaşlık ilişkilerini bulman çok kolay. Tıpkı senin gibi arkadaş arayan kişilerin yaptığı gibi senin de yeni sohbet arkadaşları bulmak için yapman gereken tek şey istanbul.net'te hemen ücretsiz profilini oluşturup, diğer kullanıcılarla sohbet etmek için profiller arasında gezinmek.

Kendime uygun arkadaş arıyorum veya dul bayan arıyorum diyorsan, daha önce kalbin yaralandıysa, yaralarını saracak bir dul erkek ya da dul bayan bulmak için de istanbul.net'e üye olabilir, yaşı yaşına, sohbeti sohbetine uyacak erkek arkadaş veya kız arkadaş profillerini inceleyebilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER