ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kağıthane

Aşkın tadını istanbul.net'te doyasıya çıkar!

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kağıthane'de arkadaş mı arıyorsun?

Aşkın tadını istanbul.net'te doyasıya çıkar!

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Kağıthane

Her insanın mutlu olma arzusu var. İyi bir arkadaşlık ve sohbet, mutlu evlilik için ilk adım. Ancak son yıllarda insanlar hayatın stresinden dolayı, sosyal çevrelerine zaman ayıramıyor. İşte bu noktada arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri bu probleme çözüm buluyor.

Çevremde kendime uygun arkadaş arıyorum ama bir türlü bulamıyorum diyorsan, bir ilişki yaşamak artık sana çok uzak gelmeye başladıysa, aşk gibi duygulara hasretsen, istanbul.net senin için doğru adres. Mutlu bir birlikteliğin, bir sevgilin olsuın istiyorsan ve henüz doğru insan dediğin kişi ile tanışamadıysan, istanbul.net senin için en doğru adres olacaktır. Hemen üye olup ve senin gibi kız arkadaş veya erkek arkadaş arayan binlerce üyelerimizle iletişime geçebilirsin. Bir çok açıdan seni tamamlayacak yanında kendini rahat hissedebileceğin bir sevgilin olsun istiyorsun ancak sosyal hayatında bunu bulamadıysan daha fazla bekleme ve üye olup sana uygun profilleri gezmeye başla. istanbul.net'e üye olmanın ve profil oluşturmanında ücretsiz olduğunu unutma.

istanbul.net'in gelişmiş arkadaş arama seçenekleri sayesinde sana uygun arkadaş bulman çok kolay. Üstelik, örneğin Kağıthane'de oturuyorsan, istanbul.net'te arkadaşlık Kağıthane olarak bile arama yapabilir, sana yakın oturan üyeler ile sohbet imkanı bulabilir; daha önce evlenip boşandıysan, kendi kriterlerine uygun dul bayan ve dul erkek üyeler ile tanışabilir, partner olabilirsin. Siteden tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla Kağıthane'deki birçok kasır ve köşkleri gezebilirsin. Bir anda kendini bu Lale Devrinin geçtiği bu eşsiz yerde belki de yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsin. Atiye Sultan Kasrı, Sadabad Camii ve Hamidiye Su Terazisini gezebilir ve onu daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsin. Tarih boyunca pek çok aşka şahitlik etmiş bu mekanlar belki de sizin aşkınıza da tanıklık edeceklerdir. Bütün bunlar çok uzağında değil hatta bir tık yanında.

Üstelik, istanbul.net'te üyelik; kız arkadaş, erkek arkadaş veya partner aramak tamamen ücretsiz. Yoğun hayatın nedeniyle kız arkadaş veya erkek arkadaş edinme fırsatın yoksa istabul.net'e üye olup, kendine uygun partner bulabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER