ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Yeni arkadaşlıklar kurmak için bir türlü fırsat bulamıyorsan, istanbul.net tam sana göre! Yeni arkadaşlıklar için yapman gereken hemen üye olmak ve sohbete başlamak!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Yeni arkadaşlıklar kurmak için bir türlü fırsat bulamıyorsan, istanbul.net tam sana göre! Yeni arkadaşlıklar için yapman gereken hemen üye olmak ve sohbete başlamak!

1/2
 
  YA DA  

Günümüzde insanların yoğun hayat tempoları, yeni arkadaşlık ilişkileri kurmalarına olanak tanımıyor. Yalnızlığını paylaşacak, sevincini ve yeri geldiğinde de hüznünü paylaşacak, güvenebilceğin ve omzuna başını yaslayabileceğin bir arkadaşlık mı kurmak istiyorsun? Aynı senin gibi yalnız olan; hayatı, neşeyi ve hüznü sevdiği ile paylaşmak isteyen binlerce kişi olduğunu biliyor musun peki? istanbul.net hayalini kurduğun kız arkadaş veya erkek arkadaş bulma fikrini gerçeğe dönüştürüyor. Senin gibi düşünen ve hisseden binlerce kişiyle tanışman için yapmak gereken çok basit. Hemen istanbul.net'e üye ol ve sohbete başla!

İstanbul'da Arkadaşlık
İstanbul gibi büyük bir metropolde yaşarken kendi karakterine uygun kız arkadaş veya erkek arkadaşlarla tanışmak ve onlarla arkadaş olmak oldukça zor. Üstelik bir de hayatın bu yoğun koşuşturmacası içerisinde insanların sosyal hayatlarına vakit ayırabilmeleri neredeyse imkansız bir hal aldı. Ancak herkes hayatında her şeyini paylaşbileceği biri olsun ister. Güvenilir arkadaşlık sitesi istanbul.net seni aynı şehirde hatta aynı sokakta daha önce onlarca kez yanyana geçtiğin ama farkına varmadığın kişilerle tanıştırıyor. Düşünsene belki de Taksim'de İstiklal Caddesi'nde yürürken hayatının aşkı yanından geçti ama sen farkına varmadın! Hayalini kurduğun arkadaşlıklar artık gerçeğe dönüşüyor!

Arkadaşlık kavramının yeri herkesin hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Yaşadığımız tüm sevinçleri, üzüntüleri kısaca her şeyimizi arkadaşlarımızla paylaşırız. Hatta kimi zaman ailelerimizle konuşamadığımız bazı konuları arkadaşlarımızla paylaşırız. Bu nedenle arkadaşlık siteleri seni yeni arkadaşlıklar kurabileceğin kişilerle tanıştırma fırsatı sağlar. Kendi hayat tarzına uygun yeni arkadaşlıklar kurmak ve tanışmak için arkadaşlık sitelerine üye olup, sohbete başlaman yeterli! Belirleyeceğin kriterler doğrultusunda kendine en uygun kişileri görebilir, profillerini inceleyebilir ve onlarla sohbet etme imkanına sahip olabilirsin. Bugüne kadar sahip olamadığın arkadaşlık seni istanbul.net'te bekliyor. Unutma aradığın aşk çok yakınında!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER