ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Eyüp

Eyüp çevresinde oturan kız arkadaş, erkek arkadaş arıyorsan, ilçe ve semte göre arama yapabileceğin istanbul.net tam sana göre.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Eyüp'te arkadaş mı arıyorsun?

Eyüp çevresinde oturan kız arkadaş, erkek arkadaş arıyorsan, ilçe ve semte göre arama yapabileceğin istanbul.net tam sana göre.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Eyüp

İstanbul'un en eski semtlerinden olan Eyüp'te yaşıyor ve tıpkı senin gibi arkadaşlık Eyüp diyerek yeni insanlar tanımak isteyen, Eyüp çevresinde oturan kız arkadaş, erkek arkadaş arıyorsan, ilçe ve semte göre arama yapabileceğin istanbul.net tam sana göre.

Aynı ilçede yaşadığın ama daha önce tanışma fırsatı bulamadığın kişiler ile tanışma şansı yakalayabileceğin istanbul.net gibi son yıllarda oldukça popüler olan evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri yeni insanlar tanıma, arkadaş arama ve yepyeni arkadaşlık ilişkileri kurma gibi konularda yardımcı oluyor. Yıllardır aradağın kriterlerdeki partterin belki de sadece bir tık uzağında. Unutma istanbul.net'e üye olmak ve profil oluşturmak ücretsizdir. Belki de tarih meraklısı birisin ve kendine uygun partneri bir türlü bulamadın. Siteden tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla beraber Eyüp Sultan Camisi'ne ve türbesine ya da Hirami Ahmet Paşa Mescidi'ne gidebilirsin. Belki istanbul.net'ten tanıştığın kişi de senin gibi kültür-sanat meraklısı olan partnerinle birlikte Santralistanbul'a gidebilirsin. Ama öncelik eğlence diyorsan partnerinin elinden tutup doğruca Feshane'ye gidebilirsin.

Her insanın yakın bir arkadaş çevresi vardır ancak yeni arkadaşlık ilişkisi kurmak da beklenir. Tanıştığın her yeni kişi sana yeni şeyler katar. istanbul.net gibi ilişki sitelerinde arkadaş arıyorum diyerek yeni insanlarla tanışabilir, ücretsiz olarak profiller arasında gezebilir, sana uygun partner ile karşılaşınca onunla sohbet ederek evlilik ve aşk üzerine konuşabilirsin. Siteden tanıştığın kız veya erkek arkadaşınla Pierre Loti'de buluşup içilen çaylar ve mükemmel manzara eşliğinde onu daha yakından tanıyabilirsin. Unutma ki bir çok ilişki evliliğe olan dönüşümünü bu tepede gerçekleştirdi. Neden bir sonraki sen ve partnerininki olmasın.

Daha önce evlenmişsen ve senin gibi bir deneyim yaşamış biri ile sohbet etmek istiyorsan, site içinde ayrıca dul bayan ya da dul erkek diyerek seni anlayacak kişiler ile tanışman da mümkün. Aradığın aşkı daha uzaklarda arama, hemen istanbul.net'e üye ol.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER