ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Avcılar

Avcılar'da oturuyorsan ve istanbul.net'te arkadaşlık arıyorsan, arkadaşlık Avcılar diyerek sana yakın kız arkadaş veya erkek arkadaş bulma imkanı yakalayabilirsin.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Avcılar'da arkadaş mı arıyorsun?

Avcılar'da oturuyorsan ve istanbul.net'te arkadaşlık arıyorsan, arkadaşlık Avcılar diyerek sana yakın kız arkadaş veya erkek arkadaş bulma imkanı yakalayabilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Avcılar

Küçükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir, Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi ile çevrili bir bölgede yer alan Avcılar, günümüzde İstanbul'un en kalabalık ve büyük ilçelerinden biridir. Avcılar ilçesinde tanıştığın yeni insanlarla yapabileceğin pek çok aktivite mevcut. Sen de seninle aynı ilçede oturan kişilerle tanışmak istiyorsan, istanbul.net'in detaylı arama özelliğini kullanabilir ve seninle aynı yerde oturan kişilerle tanışabilirsin.

Çok iyi zaman geçirebileceğin bir dost, bir arkadaş ortamın var ancak kendine uygun, kalbini açabileceğin birini henüz bulamadın mı? Artık o kişi çok uzaklarda değil. Arkadaşlık Avcılar diyenler için artık istanbul.net var. Sadece şehre değil, semte özel arkadaşlık sitesi de olan istanbul.net sayesinde oturduğun ilçe ve semtte daha önceden tanımadığın kişilerle tanışıp arkadaşlık ve dostluk kurabilirsin.

Türkiye'deki arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri içerisinde en güvenilir sitelerden biri olan istanbul.net seni uzaklarda arkadaş arama derdinden kurtarıyor. istanbul.net, senin gibi arkadaş arıyorum diyen binlerce kişiyi birbirleriyle buluşturuyor.

Sevgilinden ayrıldıysan veya daha önce hiç sevgilin olmadıysa; artık kalbini açabileceğin bir kız arkadaş veya erkek arkadaş arıyorsan; doğru kişi karşına henüz çıkmadıysa istanbul.net'e hemen ücretsiz üye ol ve üyeler ile sohbet etmeye başla.

Kendi ilçendeki insanlarla tanışmak için, detaylı arama yöntemini kullan. Bu sayede İstanbul'un bir diğer ucundaki insanlarla vakit kaybetmek yerine, çok daha kolay görüşebileceğin, birlikte eğlenirken eve nasıl döneceğim derdi olmadan buluşabileceğin kişilerle tanış. istanbul.net sayesinde tanıştığın yeni kişilerle, Avcılar'ın merkezinde yer alan Marmara Caddesi'nde gezintiye çıkabilirsin. Caddenin sağında ve solunda dizili olan pek çok mağaza ve dükkandan alışveriş yapabilir, kafe ve restoranlarda vakit geçirebilirsin. Aradığın yeni arkadaşlıkları istanbul.net sayesinde bulacaksın. Uzakta olanlarla vakit kaybetmek yerine seninle aynı yerde oturanları tercih etmeye ne dersin? istanbul.net sayesinde yeni arkadaş olduğun kişilerle sohbet etmeye hemen başlayabilir ve hatta arkadaşlığınız ilerlediğinde buluşabilirsin bile. Avcılar ilçesinin çok güzel olan sahil şeridinde vakit geçirebilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsin. Dilersen Avcılar sahilde bulunan Atatürk Evi'ni ziyaret edebilirsin.

istanbul.net'te kendine uygun dul bayan profilleri listeleyerek o kişilerin fotoğraflarını görüntüleyip mesajlaşabilirsin.

Bundan önce evlilik, bir ilişki veya aşk yaşamak senin için çok uzak ise, henüz doğru partner ile tanışmadığın için olabilir. istanbul.net sayesinde hayallerini gerçekleştirmen mümkün.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER