ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sultangazi

Doğru kişi karşına henüz çıkmadıysa istanbul.net'e hemen ücretsiz üye ol ve üyeler ile sohbet etmeye başla.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sultangazi'de arkadaş mı arıyorsun?

Doğru kişi karşına henüz çıkmadıysa istanbul.net'e hemen ücretsiz üye ol ve üyeler ile sohbet etmeye başla.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Sultangazi

İyi zaman geçirebileceğin bir dost, arkadaş ortamın var ancak sen kendine uygun, kalbini açabileceğin birini henüz bulamadın mı? Artık o kişi çok uzaklarda değil. Arkadaşlık Sultangazi diyenler için artık istanbul.net var. Sadece şehre değil, semte özel arkadaşlık sitesi de olan istanbul.net sayesinde oturduğun ilçe ve semtte daha önceden tanımadığın kişilerle tanışıp arkadaşlık ve dostluk kurabilirsin.

Türkiye'deki arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri içerisinde en güvenilir sitelerden biri olan istanbul.net seni uzaklarda arkadaş arama derdinden kurtarıyor. istanbul.net, senin gibi arkadaş arıyorum diyen binlerce kişiyi birbirleriyle buluşturuyor.

Sevgilinden ayrıldıysan veya daha önce hiç sevgilin olmadıysa; artık kalbini açabileceğin bir kız arkadaş veya erkek arkadaş arıyorsan; doğru kişi karşına henüz çıkmadıysa istanbul.net'e hemen ücretsiz üye ol ve üyeler ile sohbet etmeye başla.
Kendi ilçendeki insanlarla tanışmak için, arkadaşlık Sultangazi yaz. Bu sayede İstanbul'un bir diğer ucundaki insanlarla vakit kaybetmek yerine, çok daha kolay görüşebileceğin, birlikte eğlenirken nasıl eve döneceğim derdi olmadan buluşabileceğin kişilerle tanış.

istanbul.net'te kendine uygun dul bayan profilleri listeleyerek o kişilerin fotoğraflarını görüntüleyip ve mesajlaşabilirsin.

Bundan önce evlilik, bir ilişki veya aşk yaşamak senin için çok uzak ise, henüz doğru partner ile tanışmadığın için olabilir. istanbul.net sayesinde hayallerini gerçekleştirmen mümkün. İstanbul.net'e kayıt olup yapacağın Sultangazi semt aramasından sonra karşına Sultangazi'de oturan ve senin gibi arkadaşlık veya aşk arayan binlerce kişi ile mesajlaşabilirsin. Tanışacağın kişi ile Sultangazi'de bulunan Mimar Sinan Kent Ormanında yürüyüş gerçekleştirebilir ayrıca bu mekanda bulunan cafe veya restaurantlarda bir akşam yemeği yiyebilirsin. Ben daha sade bir buluşma olsun istiyorum diyorsan yine Mimar Sinan Kent Ormanı'nda bulunan göl kenarında güzel bir piknik yapabilir ve arkadaşınla keyifli vakitler geçirebilirsin. İstanbul.net sayesinde tanışacağın arkadaşın ile Sultangazi Kültür Merkezi'nde sinema keyfini yaşayabilir ve eşin ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsin. Tüm bunlar için yapman gereken tek şey hemen istanbul.net'e kaydolmak. Hâlâ ne bekliyorsun? Şansını kendin yaratabilirsin!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER