ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Çatalca

Türkiye'de en güvenilir arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri arasında birinci sırada olan istanbul.net, yeni arkadaş edinmen ve evlilik adımı atman için hizmet veriyor.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Çatalca'da arkadaş mı arıyorsun?

Türkiye'de en güvenilir arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri arasında birinci sırada olan istanbul.net, yeni arkadaş edinmen ve evlilik adımı atman için hizmet veriyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Çatalca

Sen de aşk duygusunun çok önemli olduğunu sürekli dile getiriyor ancak zamansızlık ve farklı imkansızlıklar nedeniyle aşk, ilişki, kız arkadaş, erkek arkadaş, samimi sohbet gibi sözleri artık literatüründen çıkarmak zorunda kaldıysan; düzeyli ve sıcak arkadaşlık hayal olmaya başladıysa, henüz istanbul.net'e üye olmamışsın demektir.

Örneğin, Çatalca gibi merkezden bir miktar uzakta bir yerde yaşıyorsan; üye olduğun ve diğer üyelerle de çok sohbet imkanı bulamadığın arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri gibi yerlerde konuştuğun insanla buluşman çok zor olduysa, ilçe ve hatta semte göre üye araması yapabildiğin istanbul.net'e üye olarak, ciddi ilişki ve hatta evlilik gibi uzun vadeli ilişkilere adım atma şansını yakalayabilirsin. İlk bakışta Çatalca İstanbul'a uzak görünebilir ve sen de arkadaşlık kurma konusunda umutsuluğa düşmüş olabilirsin. Merak etme, yardımına istanbul.net yetişiyor. İstanbul.net sayesinde Çatalca'da yaşayan bir arkadaş ile tanışıp Çatalca'nın doğal güzelliklerini beraber yaşayabilirsin. Alipaşa, Mescit Camileri, Ferhatpaşa, Alipaşa, Hacı Mahmut Çeşmeleri, Çatalca Hamamı, Bizans Surları gibi Çatalca'ya önemli değerler katan tarihi yerleri sevgilin ile gezebilir ve bu alanlarda piknik keyfinin tadını çıkarabilirsin. Yanına alman gereken sadece bir termos kahve ve iki adet fincan. Bundan sonrasının nasıl da kendiliğinden geliştiğine sen de şaşıracaksın. İlişkinin ilerleyen zamanlarında sevgilin ile beraber romantik anlar yaşamak istiyorsan Yalıköy sahili tam sana göre. 12 km'lik eşsiz sahilinde ay ışığı ve yakamoz manzarası eşliğinde inanılmaz anlar yaşayabilirsin. Orman ve denizin iç içe bulunduğu Çatalca'da ne yapabilirim ki diye düşünme! İnsan kendi farkındalığını kendi yaratır bunu unutma! Hemen sevgilini yanın al, arabana atla ve Çatalca Çilingoz'a doğru yola çık. Ormanın denize uzandığı bu sakin ve huzurlu yerde iki havlu ve bir şemsiye ile sevgilinle denize girmenin keyfini doyasıya çıkar.

Türkiye'de en güvenilir arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri arasında birinci sırada olan istanbul.net, yeni arkadaş edinmen ve evlilik adımı atman için hizmet veriyor. Üstelik istanbul.net'te, daha önce evlenip boşanmışsan ve senin gibi biri ile arkadaşlık etmek istiyorsan dul bayan ve dul erkek üyeler arasından da arama yapabiliyorsun.

istanbul.net'te yeni arkadaşlıklar kurman çok kolay! Hemen istanbul.net'e ücretsiz üye ol, profilini oluştur ve üyelerle sohbet etmeye başla!
Gelişmiş arkadaş arama seçenekleri ile arkadaşlık Çatalca yazarak arama yapma imkanı veren istanbul.net'te yapman gereken sadece kendime uygun arkadaş arıyorum demek ve hemen diğer üyeler ile sohbet etmeye başlamak.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER