ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Beykoz

Milyonlarca üyesi olan istanbul.net, kendime uygun arkadaş arıyorum diyenler için gelişmiş arama seçenekleri ile çok kolay partner bulmanıza imkan veriyor.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Beykoz'da arkadaş mı arıyorsun?

Milyonlarca üyesi olan istanbul.net, kendime uygun arkadaş arıyorum diyenler için gelişmiş arama seçenekleri ile çok kolay partner bulmanıza imkan veriyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Beykoz

21. Yüzyıl'da aşk hayatı ve teknoloji birbirinden ayrılmaz parçalar halinde. Yaşamın bu yeni koşullarında ilişki kurmak eskiye göre çok daha fazla zorlaştı. İnsanların iş ve ev hayatlarının yoğunluğu, trafikte geçen saatleri nedeniyle özel hayatlarına ayıracak zamanı kalmadı ve bu nedenle yeni biri ile tanışmak isteyen kişiler evlilik siteleri veya arkadaşlık siteleri yolunu tercih etmeye başladı.

İstanbul'da yaşayanlar için kurulan, özellikle arkadaşlık Beykoz diye arama yapanlar için sadece şehre değil, ilçe ve semte göre arama yapma imkanı veren ve Anadolu yakasındaki insanları buluşturan istanbul.net sayesinde artık istanbul.net'e üye olduğunda nerede yaşadığının önemi yok. Çünkü istanbul.net'te Beykoz'da oturup yine kendisi gibi Beykoz'da oturan; arkadaş, uzun vadeli kız arkadaş, erkek arkadaş veya zamanı güzel geçirmek için partner arayışına giren kişiler, daha önce evlenip boşandığı için dul bayan veya dul erkek arayan, kalbini açmaya hazır orta yaşlı kadın ve erkekler rahatlıkla semte göre arama yaparak kendi çevrelerine yakın insanlarla buluşma imkanı buluyor.

istanbul.net'te arkadaşlık Beykoz yazarak arama yaparsan, sana yakın pek çok üyemiz ile buluşabilir, yeni arkadaş veya eş edinebilirsin. Yeşilin ve mavinin buluştuğu İstanbul'un en güzel semtlerinden olan Beykoz'da yaşadığın için öncelikle çok şanslısın. Neden bu şansı daha aktif kullanmıyorsun? Beykoz'da yaşayan bir sevgili edinsen güzel olmaz mı? Defalarca yalnız veya ailenle gezmeye gittiğin Beykoz Korusu'nda bu defa sevgilinle dolaşmalısın. Yeşilin güzelliği içerisinde sevgilin ile berabaer piknik keyfinin tadını doyasıya yaşamalısın. Beykoz'da bulunan Anadolu Hisarı önündeki banklardan İstanbul Boğazı'nın güzelliğini sevgilin ile beraber izlemek senin de hakkın. Beykoz Anadolu Kavağı'nda Yoros Kalesi'nin manzarası eşliğinde Boğaz ile Karadeniz'in buluştuğu noktayı sevgilin ile el ele tutuşarak izlemek istemez misin? Anadolu Kavağı'nda bulunan kestanecilerden sıcacık kestane alıp sevgilin ile manzaraya karşı içini ısıtmak sadece senin elinde. İstanbul'un tarih kokan semtlerinen biri olan Beykoz'da sen de yalnız dolaşmamalısın. Yapman gereken tek şey hemen istanbul.net'e kaydolmak.

Kurulduğu günden bu yana milyonlarca üyeyi ağırlayan istanbul.net, "kendime uygun arkadaş arıyorum" diyenler ve arkadaş araması yapanlar için gelişmiş arama seçenekleri ile çok kolay partner bulmanıza imkan veriyor. istanbul.net sayesinde evlilik artık hayal değil!

Sosyal hayatında kız arkadaş veya erkek arkadaş edinmeye fırsatın yoksa evlilik siteleri arasında en güvenilir ve en kalabalık olan istanbul.net'e ücretsiz üye olup, diğer üyelerimizle sohbet etmeye başlayabilirsin. istanbul.net, mutlu ve huzurlu ilişki merkezi.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER