ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kadıköy

Hayalini kurduğun ilişki seni istanbul.net'te bekliyor.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kadıköy'de arkadaş mı arıyorsun?

Hayalini kurduğun ilişki seni istanbul.net'te bekliyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Kadıköy

Hayatta kimse yalnız kalmak istemez. Hayatın zorluklarını birlikte göğüsleyebileceğimiz kız arkadaş veya erkek arkadaş arıyoruz. Günlük hayat içinde sosyal ortam yaratmak, yeni arkadaş edinmek, arkadaşlık istiyorum dediğin anda birini bulup onunla bir yola çıkmak imkansız görünüyor olabilir. Oysa sanal dünyada güvenirliğinden emin olduğumuz arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri aracılığıyla çok daha detaylı bir partner araması yapabiliriz.

Kurulduğu günden bu yana milyonlarca üyesi bulunan istanbul.net sayesinde arkadaşlık Kadıköy diyenler arasında detaylı bir arkadaş arama işlemi yapabilirsin. Kadıköy çevresinde oturan ve kendime uygun arkadaş arıyorum diyorsan, istanbul.net'e hemen ücretsiz üye olup diğer üyeler ile sohbet etme imkanı yakalayabilirsin. Anadolu yakasının en renkli yerleşim yerlerinden bir olan Kadiköy aynı zamanda en eski yerleşim yerlerinden biridir. Sen de Kadiköy'de yaşıyorsan ve seninle aynı yerde yaşayan bir kız arkadaş veya erkek arkadaş edinmek istiyorsan, hemen istanbul.net'e üye ol ve senin gibi aşkı arayan binlerce kişi ile tanışma imkanına sahip ol. Üstelik detaylı arama seçeneği sayesinde Kadiköy'de yaşayan kişileri görebilir ve kendine uygun sevgili adayını bu kişiler arasından arayabilirsin. Kadiköy'de sevgilinle beraber yapabileceğin o kadar çok şey var ki. Mesela Bağdat Demiryolu hattının başlangıç istasyonu olarak inşa edilen ve büyüleyici mimarisiyle mutlaka görülmesi gereken Haydarpaşa Garı'na gidip, buluştuğunuz günü unutulmaz bir anı olarak saklayabilmek için fotoğraf çekebilirsin. Ya da ben hala çocuk ruhluyum diyorsan, Göztepe'de bulunan, 4000'den fazla oyuncak koleksiyonunun yer aldığı Oyuncak Müzesi'nde çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Ben daha heyecanlı ve adrenalin dolu aktiviteler yapmaktan keyif alıyorum diyorsan, yerden 200 metre yükseklikte bulunan Türk Balon Cafe'ye giderek bu büyülü kenti kuş bakışı izlerken dünya mutfağından lezzetli yemekleri tadabilirsin. Güneşin batışının tadını çıkarmak için Adalar manzarasına karşı yürüyüş yapmak için Caddebostan Sahiline gidebilirsin.

istanbul.net'in gelişmiş arkadaş arama seçenekleri sayesinde arkadaşlık Kadıköy diyenler arasında arama yaparak senin için hayal gibi görünen aşk ve evlilik için adım atabilir, kriterlerine uygun dul bayan bulabilir, hemen sohbete başlayabilir ve mutluluğu yakalayabilirsin. Hayalini kurduğun ilişki seni istanbul.net'te bekliyor.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER