ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sarıyer

Kendime uygun arkadaş arıyorum veya dul bayan arıyorum diyorsan, istanbul.net'e ücretsiz olarak üye ol.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sarıyer'de arkadaş mı arıyorsun?

Kendime uygun arkadaş arıyorum veya dul bayan arıyorum diyorsan, istanbul.net'e ücretsiz olarak üye ol.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Sarıyer

İnsanlar özgürlükten bahsetse de evlilik ve aşk gibi konular devreye girdiğinde, hayatlarını paylaşabilecekleri, kendilerine uygun partner arayışına başlarlar. Ama hayatlarının yoğunluğundan dolayı kendilerine ayıracak vakit bulamadıkları için çareyi güvenilir arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde bulurlar. Gelişen teknoloji sayesinde pek çok insan artık internet sayesinde aradıkları aşka, arkadaşlığa ve sevgiliye bu sayede sahip oluyor. Sen de neden onlardan biri olabilirsin.

istanbul.net gibi arkadaş arama seçenekleri bulunan samimi ilişki sitelerinde insanların aradıkları arkadaşlık ilişkilerini bulması daha da kolaydır. Düzgün bir ilişki, aşk veya arkadaş arayanların yapması gereken tek şey hemen ücretsiz profil oluşturup, diğer kullanıcılarla sohbet etme imkanı için site üzerinde online olmaktır. istanbul.net'te tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla birlikte Meşhur Sarıyer Börekçisine gidebilir, mekanın üst katlarında oturup mükemmel boğaz manzarası eşliğinde bu meşhur börekleri yiyebilirsiniz. Daha sonra Tarihi Sarıyer Muhallebicisine gidip yine boğaz manzarası eşliğinde eşi benzerine zor rastlanır bu muhallebilerle midenize ziyafet çekebilirsiniz. Emirgan Korusunda müthiş doğal güzellikler eşliğinde yürüyüş yapıp onu daha yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsin. Rumelihisarı Kalesine gidip el ele bir tarih yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu tarihi geziyi unutulmaz bir anıya dönüştürmek istersen sıradaki durak Sadberk Hanım Müzesi olmalıdır. Bütün bunların hepsi ve daha fazlasının sadece bir tık ötende olduğunu unutma.

Kendime uygun arkadaş arıyorum veya dul bayan arıyorum diyorsan, istanbul.net'e ücretsiz olarak üye ol ve erkek arkadaş veya kız arkadaş profillerini incele. Beğendiğin erkek ya da kadın profillerine mesaj atarak, yeni bir arkadaşık için adım at.

istanbul.net'in gelişmiş arkadaş arama fonksiyonları sayesinde arkadaşlık Sarıyer yazarak bile üyeler arasında arama yapabilirsin. Hayallerindeki aşkı daha fazla erteleme, sen de mutlu olan insanların arasına katıl.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER