Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Ciddi Evlilik Sitesi

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Ciddi Evlilik Sitesi
 
Ciddi Evlilik Sitesi
 
Evlilik, hayatta alınabilecek en önemli kararlardan bir tanesi. Aradığı eş adayını bulup ona kavuşanlar mutlu. Evlilik için doğru eş adayı konusundaki arayışına devam edenlerin yardımına ise ciddi evlilik siteleri koşuyor. Sosyal çevresinde kendine uygun eş adayı bulamayanların, yüksek tempolu iş ya da okul hayatı gibi nedenlerle sosyal hayatına yoğunlaşamayan veya istediği gibi birine bir türlü rastlayamamış kişilerin rağbet gösterdiği ciddi evlenme siteleri bu talebi karşılar nitelikte.

İstanbul.net ciddi evlilik sitesi kategorisindeki online arkadaşlık sitelerine 2005 yılında katılarak, 2012 yılı itibariyle 3 milyonu aşkın üyeye kavuşmuş bir arkadaşlık sitesi.

İstanbul.net'i ciddi evlilik niyeti ile her gün onbinlerce kadın ve erkek üye kullanıyor. Ciddi evlilik sitesi olmanın getirmiş olduğu sorumluluğun bilincinde olan istanbul.net, aradığınız eş adayını bulmak için her geçen gün sistemine yeni özellikler katıyor; üyelerin güvenlik, gizlilik gibi en temel ihtiyaçlarına her zaman en üst seviyede karşılık vermek için en güncel yazılımları geliştiriyor.

İstanbul.net'i 2005 yılından bu yana en iyi arkadaşlık platformu seviyesinde tutan ise, elbette deneyimli ekibi ile üyelerine en hızlı online desteği veriyor olması.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler