Üye ol, semte göre arkadaş ara.
 
Rumuz:
Şifre:
Şifre (tekrar):
E-postanız:
Cinsiyetiniz:
Erkek
Kadın
Medeni durum:
Doğum tarihiniz:
 
Yaşadığınız yer (İlçe mecburi. Semt isteğe bağlı.)
 
 
Lütfen onay kodunu kutuya yazın:
Onay kodu
 
 

Bayan Arkadaş

 
  • İlçeye ve semte göre arkadaş arayın.

  • Fotoğraflı profilinizi oluşturun

  • Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşın.

 

En kalabalık İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi!

 
Arkadaş > Rehber > Bayan Arkadaş
 
Bayan Arkadaş
 
istanbul.net'te erkek kullanıcılarımız gelişmiş bayan arkadaş arama özellikleri ile milyonlarca bayan üyemiz arasından bayan arkadaş bulabilirler. Eğer siz de bayan arkadaş ara, bayan arıyorum, arkadaş arıyorum bayan olsun diyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen şimdi İstanbul'daki bayan arkadaşlık siteleri arasındaki en popüler ve en kalabalık arkadaşlık sitesine ücretsiz üye olmak. Bayan arkadaş bulmanız için sitemize üye olan bayan kullanıcıların profillerini inceleyin, sohbet edin. Hatta aynı semtte oturduğun bir bayan arkadaş bul.

bayan arkadaş arıyorum diyen binlerce erkek arkadaşlık siteleri sayesinde aradıkları bayan arkadaş ile tanışma fırsatı buluyorlar. Arkadaş arayan bayanlar ise mutluluğu yakalamak için bu platformda yer alıyor. Hoşlandıkları erkeklerle tanışıyorlar. İstanbul'da erkek kullanıcılarımız için bayan arkadaş bulma demek istanbul.net demek. Daha fazla ertelemeden siz de aşkı bulmak için bugün ücretsiz üye olun, profilinizi oluşturun. Sitemiz kurulduğu günden bu yana binlerce çiftin mutluluğuna aracılık etti. Siz de şimdi üye olup beğendiğiniz bayan üyelerimizle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Eski çağlardan beri hayatımızda birçok unsur değişti. Değişmeyen, aynı hazzı yaşatan ve çok mutlu eden tek şey ise aşk. Arkadaş arayan bayanlar hayatının aşkını bulmak, bir ömür boyu mutlu olabilmek, doğru kişiye kavuşmak için arayış içindeler. Arkadaş arayan insanları bir araya getirmek için İstanbul'un ilk ve en popüler şehre özel arkadaşlık sitesi olan istanbul.net kuruldu. istanbul.net'in kuruluş amacı ve onu en mutlu eden unsuru insanların mutluluğuna aracı olabilmek. Arkadaş arayan bayanlar böyle bir platformda mutluluğu yakalamak için yer alıyor. Erkeklerle tanışıyor ve mesajlaşıyor. Şimdi siz de binlerce kadın üyemizle tanışmak için ücretsiz üye olun. Semte göre bayan arkadaş ara bul özelliğimizi kullanmaya başlayın.
 
İçeride Kimler Var?
 
 

Sadece İstanbul'a özel

istanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. istanbul.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı.

Ara, bul, arkadaş ol

istanbul.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.

Uzaklarda aramayın!

istanbul.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanıbaşınızda!

Benzersiz Özellikler

Etiketler