ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Zaza Evlilik

Zaza evlilik geleneklerine göre evlenmek istiyor ancak kendime uygun bir eş bulamıyorum diyorsan, istanbul.net seni hayallerindeki evliliğe kavuşturuyor.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Zaza Evlilik

Zaza evlilik geleneklerine göre evlenmek istiyor ancak kendime uygun bir eş bulamıyorum diyorsan, istanbul.net seni hayallerindeki evliliğe kavuşturuyor.

1/2
 
  YA DA  

Kendi kültüründen, inancına ve gelecek kaygılarına ortak olacak birini bulmak, ileri yaşlarında yalnız kalmamak ve hayatı paylaşmak için ideal bir eş bulmak alevi arkadaşlık sitesi sayesinde artık hayal değil. Sen de "kendime uygun bir eş arıyorum" diyorsan istanbul.net'te bir profil oluşturarak tıpkı senin gibi bir yol arkadaşı arayan kişilerle tanışma fırsatı bulabilirsin. İstanbul.net'te kendine uygun eş adayını bulmak, yüzyüze görüşmeden önce sormak istediğin tüm soruları sorarak sohbet etme fırsatı yakalamak istiyorsan, hemen ücretsiz üye profili oluşturmalısın.

Zaza Evlilik Adetleri
Zaza evlilik gelenekleri yöreden yöreye farklılık göstermektedir. Zaza evlilik âdetleri, Türklerle neredeyse aynıdır. Zaza evlilik gelenklerine göre görücü usulü ile evlenme olduğu gibi, birbirini tanıyan ve seven gençlerin evlenmesi de yaygındır. Zaza evliliklerinde düğün günü, düğün alayı geldiği zaman damat varlığına göre, leblebi, dut kurusu, badem veya kuru üzüm serper. Zaza evlilik âdetlerine göre gelinin başına tatlı dilli olması için çeker, para ve buğday saçılır.

Hayatın koşuşturmacası içerisinde kendi kültüründen ve inancından gelen yeni insanlarla tanışmaya fırsat bulamıyorsan, istanbul.net seni hayatının aşkıyla tanıştırmak için bekliyor. Hemen üye olup, diğer üyelerle sohbet etmek ve tanışmak için daha ne bekliyorsun? Aradığın aşk belki de sandığından daha yakında. Aşkı bulmanın ve ona sahip olmanın kıymetini biliyorsan ancak doğru insanla henüz tanışamadıysan hemen ücretsiz üye ol ve sohbet etmeye başla. Unutma senin gibi doğru insanı arayan binlerce kız arkadaş ve erkek arkadaş profilleri seni bekliyor. Mutlu bir evlilik kurmak için daha ne bekliyorsun? Aradığın aşk seni istanbul.net'te bekliyor. istanbul.net seni hayallerine kavuşturmayı bekliyor. Ücretsiz profilini oluştur ve ilçeye ve semte göre arkadaş ara. Üyelerimizle sohbete hemen başlayın.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER