ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Etrafındaki herkesten artık sevgili bul laflarına artık kulağını tıkama ve istanbul.net'e üye olarak aradığın aşk ile tanışma fırsatı yakalayın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Etrafındaki herkesten artık sevgili bul laflarına artık kulağını tıkama ve istanbul.net'e üye olarak aradığın aşk ile tanışma fırsatı yakalayın.

1/2
 
  YA DA  

Arkadaşlarından, aileden sürekli kendine uygun bir sevgili bul laflarını duyuyorsan ve artık bunun için harekete geçme vaktinin geldiğini düşünüyorsan, istanbul.net'te uzun zamandır aradığın ama bir türlü bulamadığın sevgili adayı ile tanışma fırsatına sahip olabilirsin. Üstelik istanbul.net'te senin gibi düşünen binlerce insanın olduğunu fark edince, umutsuzluğa kapılmaktan vazgeçip, hayata yeniden umut dolu gözlerle bakabilirsin.

Sevgili Aramanın Yolları
Biliyoruz ki sevgili bul demek kolay ancak insanın kendisine uygun bir yol arkadaşı bulması çok zor bir hale geldi. İş ne yazık ki sadece internetten sevgili bul diyerek yapılacak arama ile bitmiyor. Hem düzgün insanların olduğu, hem de niyetlerin iyi olduğu bir arkadaşlık sitesi bulmakta gerekiyor. İşte bu noktada istanbul.net seni hayalindeki insanla tanıştırmak için en doğru ve en güvenilir adres olarak karşına çıkıyor. İnsanlar yalnız doğar ve yalnız ölürler ama hemen hemen hiç kimse yalnız yaşamaz. Sahip oldukları arkadaşlık, aşk, dostluk, aile gibi kavramlar sayesinde hayata tutunurlar. Sen de bu hayatın yoğunluğu içerisinde artık bir sevgilim olsun, tüm derdimi, mutluluğumu ve üzüntümü onunla paylaşayım diyerek yola çıktıysan ve sevgili bul diye çevrenden gelen önerilere artık kulaklarını kapatmıyorsan, aşk seni istanbul.net'te bekliyor. Hemen ücretsiz üye olarak profilini doldurabilir, fotoğraflarını yükleyip diğer üyelerin seni daha yakından tanımasını sağlayabilirsin. Üstelik istanbul.net'in gelişmiş arama özellikleri sayesinde burcundan gözünün rengine kadar sevgilim demek istediğin kişide olmasını istediğin tüm özellikleri belirtip, arama yapabilirsin.

Yoğun iş hayatından dolayı aradığın aşkla bir türlü karşılaşamıyorsan, istanbul.net senin yanında! Üyelerimizle sohbete başlamak ve kendine uygun sevgili bulmak artık çok kolay ve hızlı. Aşkı yaşamak için yeterince beklediğini düşünüyorsan, çekingenliği bırak ve harekete geç. Unutma senin gibi sevgili bulmak için gelen binlerce kişi var. İçerinden biri hayallerindeki kişi olabilir!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER