ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Arıyorum

istanbul.net'e gelip kendine bir şans ver ve hayalini kurduğun ruh eşine kavuşup, sevgili arıyorum deme derdine son ver.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Arıyorum

istanbul.net'e gelip kendine bir şans ver ve hayalini kurduğun ruh eşine kavuşup, sevgili arıyorum deme derdine son ver.

1/2
 
  YA DA  

Hayatın monotonluğundan sıkıldıysan ve çevrendeki insanlarla ilişkilerin bir türlü istediğin şekilde devam edemediyse, sen de tıpkı senin gibi düşünen ve kendime uygun sevgili arıyorum diyen binlerce insanın arasına katılıp mutluluğu yakalayabilirsin.

Sevgili arıyorum demekten utanıyor musun? Ya da yeni insanlarla iletişime geçmekte zorlanıyor musun? Hayalinde yarattığın ruh eşine kavuşabilmek için internetten faydalanmaya ne dersin peki? Kendi karakterini istediğin şekilde belirtebilir ve karşındaki insanda olmasını istediğin özellikleri rahatlıkla dile getirebilirsin. Üstelik bunlar için uzun saatler harcamana gerek yok. istanbul.net'e üye olmak oldukça kolay ve hızlıdır. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra profilini istediğin şekilde doldur ve senin gibi sevgili arayan, aşkı tatmak isteyen diğer üyelerle iletişime geç. Unutma aşkın nereden ne şekilde geleceğini asla bilemezsin. O yüzden hayatta her zaman yeni fikirlere açık olman gerekir.

Arkadaşlık siteleri aracılığıyla tanışıp yuva kuran kişilerin sayısı her geçen gün artmakla birlikte eskiden insanların çekinerek yaklaştıkları bu sevgili bulma siteleri günümüzde ise oldukça revaçta ve popülerliği her geçen gün artmaktadır. Sen de sevgili arıyorum demekten yorulduysan neden senin gibi kendine uygun kız arkadaş veya erkek arkadaş arayan binlerce insanla tanışmak için bekliyorsun. Pek çok insanın geleceğe dönük mutluluğuna aracı olan arkadaşlık siteleri sayesinde mutluluğu ve huzuru yakalayanlardan biri de neden sen olmayasın ki ? Tıpkı romantik filmlerdeki gibi mutlu bir evlilik, belki de sevgili arıyorum diyerek üyelik yarattığınız arkadaşlık sitesinden bulduğunuz kişiyle başlayan bir sohbet sonrasında sizin olacak... Unutma aşk bekleyerek bulunmaz! Seni senden daha iyi tanıyan, bir bakışınla ne demek istediğini anlayabilecek, huzurla ve güvenle başını omzuna kolayca yaslayabileceğin ve ona içinden gelerek sevgilim diyebileceğin biri olmasını daha ne kadar bekleyeceksin? Harekete geçmenin zamanı geldi hatta geçiyor bile. Hemen istanbul.net'te kendine ait bir üyelik oluştur ve sevgili arıyorum deme derdine son ver.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER