ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Samsun'da Arkadaşlık Sitesi

Kız arkadaş ve erkek arkadaş bulmak mı istiyorsun? Samsun’da aradığın aşk Türkiye’nin en ciddi ve en büyük arkadaşlık sitesi İstanbul.net’te. Sohbet etmeye hemen başla, aşkı yakala.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Samsun'da Arkadaşlık Sitesi

Kız arkadaş ve erkek arkadaş bulmak mı istiyorsun? Samsun’da aradığın aşk Türkiye’nin en ciddi ve en büyük arkadaşlık sitesi İstanbul.net’te. Sohbet etmeye hemen başla, aşkı yakala.

1/2
 
  YA DA  
Samsun’da arkadaşlık, evlilik mi arıyorsun?

Karadeniz sahil şeridinin ortasında Yeşilırmak ve Kızılırmak nehirlerinin Karadeniz'e döküldükleri deltalar arasında yer alan Samsun ilimiz Türkiye’nin en özel illeri arasında yer alır. Genellikle ılıman bir iklime sahip olan Samsun’da benim de bir sevgilim olsun, kız arkadaşımla Konak Sineması’na gideyim ya da erkek arkadaşımla Yeşilyurt AVM AFM Sineması’nda güzel bir film izleyeyim diyorsan o zaman sizi İstanbul.net’e davet ediyoruz.

Ücretsiz olarak üye olup ister dul bayan olsun, ister arkadaşlık, isterse evlilik olsun aradığın kriterdeki ilişkiye hemen başlayabilirsin. Bunun için yapmanız gereken size en uygun üyelerle tanışmak, sohbet etmek. Çünkü aşk, her insan için gerekli ve önemli bir duygudur. Hayatın yükünü biri ile paylaşabilmek , onunla her konuda konuşabilmek ve her acıyı ve mutluluğu paylaşabilmek ister. Aslında hayatınıza girecek olan partner adayları, sizinle aynı zamanda yakın arkadaş olabilmelidir. Bu sayede arkadaşlık bağınız da kuvvetlenecektir. Ama hayatımda buna ayıracak vaktim yok ve çok fazla stres yaşıyorum diyorsanız, evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri sizin için çözümü ayağınıza getiriyor.

İstanbul.net ile Samsun’da tanıştığınız ve evililik yolunda ilk adımı atmak isteyeceğiniz kişiyi daha yakından tanıyabilmeniz için Samsun’da yapabileceğiniz aktivitelerden biri de İlkadım ilçesinde yer alan Gazi Müzesi’ni gezmek, Çarşamba’da Göğceli Camisi’ni gezip dua edebilir ya da tarihi Anıt Çınar Ağacı’nda keşif yapabilirsiniz.

Salı Pazarı’ndan Ondokuzmayıs’a, Alaçam’dan Atakum’ kadar Samsun’un pek çok ilçesinde sevgilinle yapacağın şeylerin hayalini kur. İlk adım olarak da hemen şimdi İstanbul.net’e kayıt ol.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER