ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Mersin'de Arkadaşlık Sitesi

Mersin’de aradığın aşk en ciddi ve kalabalık arkadaşlık sitesi İstanbul.net’ te. Kız arkadaş ve erkek arkadaş bulmak artık çok kolay! Hemen profilini oluştur, arkadaş ara, sohbet et. Arkadaşlık, aşk ya da evlilik arıyorsan arkadaşlığa İstanbul.net’te başla.

izmir.net ankara.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Mersin'de Arkadaşlık Sitesi

Mersin’de aradığın aşk en ciddi ve kalabalık arkadaşlık sitesi İstanbul.net’ te. Kız arkadaş ve erkek arkadaş bulmak artık çok kolay! Hemen profilini oluştur, arkadaş ara, sohbet et. Arkadaşlık, aşk ya da evlilik arıyorsan arkadaşlığa İstanbul.net’te başla.

1/2
 
  YA DA  
Mersin’de arkadaşlık, evlilik mi arıyorsun?

Günümüzde arkadaş diyebileceğimiz kişiyi bulmak oldukça zorlaştı. Hayatımızın yoğunluğu, sosyal çevrelerimize ve kendimize zaman ayırabilmemize imkan vermiyor. Arkadaşlık ilişkisini kurmak için insanlar, son dönemde oldukça revaçta olan arkadaşlık siteleri veya evlilik siteleri yolunu tercih etmeye başladılar. Çünkü arkadaş arama ve arkadaş bulma arayışını internet yolu ile yapmak son derece pratik ve kolay. Senin gibi arkadaş arıyorum diyen kişilerle tanışabilmek için yapman gereken tek şey hemen İstanbul.net’e ücretsiz bir şekilde üye olmak ve diğer kullanıcılarla sohbet etmeye başlamak.

Mersin’de de artık aşk ve evlilik hayatı internette şekillenmeye başladı. Tarsus ilçesinde yaşayan ya da Toroslar’da ikamet eden insanlar kendilerine en yakın kişilerle tanışmak için İstanbul.net’i kullanıyor.

Siz de kız ya da erkek arkadaşınızla birlikte Tarsus Şelalesi'ne gidip, bu doğa harikasını el ele keşfedebilirsiniz. Eşsiz manzarası eşliğinde yürüyüş yapabilir ya da bisiklet turuna çıkabilir ve acıktığınızda piknik yapıp birlikte harika zamanlar geçirebilirsiniz. Belki de partnerinle birlikte tarihi bir yolculuğa çıkma istersin. O zaman Mersin Donuktaş Anıtı'na gidebilir ve partnerinle birlikte bu Roma mabedini gezebilir ya da Kleopatra Kapısı'nı gezebilirsin. Unutma, bu yerler binlerce yıldır çok sayıda aşk hikayesine şahitlik etti, bunlardan biri de neden siz olmayasınız. Kız ya da erkek arkadaşınla bu geziyi unutulmaz bir anıya çevirmek için Tarsus Müzesi'ne gidebilirsin. Partnerinizle ilişkinizin geleceğini konuşacağınız bir yemeğe gidebilir ve bu sırada özel Tarsus kebabı ve pastırmalı humusla midenize ziyafet çekebilirsiniz.

Ya da Silifke'nin güzelliklerini beraber yaşamak sence de hoş olmaz mı? Mesela sevgilinle güne birlikte güzel bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Silifke halkının kendi ürettiği reçellerle dolu, sıcacık ekmeğin sana masanda eşlik ettiği keyifli ve uzun bir kahvaltı yapabilirsiniz. Toros Dağları'nın eteklerini keşfedebilir ve bu yürüyüşler sayesinde ruhunu yenileyebilirsin. Daha heyecanlı aktiviteler yapmayı tercih ediyorsan, tabii ki Göksü Nehri'nde birlikte yapacağınız rafting size zaman ve mekan kavramını unutturacaktır.

İstanbul.net’te Mersinden üye olan binlerce kişi var, sen de dul bayan, islami evlilik, erkek arkadaş ya da kız arkadaş ne arıyorsan hemen gel ve aramıza katıl, hayallerinizdeki aşkı daha fazla bekletme.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER