ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Laz Evlilik

Kendine ve kültürüne uygun kişilerle henüz tanışamadığını düşünüyorsan, Laz evlilik sitesi istanbul.net'e gel, beklediğin aşkla tanış.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Laz Evlilik

Kendine ve kültürüne uygun kişilerle henüz tanışamadığını düşünüyorsan, Laz evlilik sitesi istanbul.net'e gel, beklediğin aşkla tanış.

1/2
 
  YA DA  

Evlilik, hayatta alınacak en önemli karardır. Evlilik için doğru eş arayışında olanlar için ciddi evlilik siteleri doğru adres. Bu yüzden güvenilir ve ciddi evlilik siteleri her geçen gün artmaktadır. İstanbul.net senin yalnızlığına son vermek için burada. Sosyal hayatında sahip olmak istediğin aşka bir türlü kavuşamadıysan ve artık aşkı tatmak istiyorsan, hemen üye ol ve profilini doldur. İstanbul.net'e üye olmak tamamen ücretsiz olup, gelişmiş arama seçenekleri sayesinde kendine en uygun kişiyi kolayca bulabilirsin. Kendi kültüründen olan kişilerle bir evlilik kurma hayalin varsa, profilinde bunu belirtebilir ve senin gibi Laz evlilik düşünen kişilerle iletişme geçebilirsin.

Laz Evlilik Adetleri
Laz evlilik âdetlerinde en hassas konu kız tarafı "evet" dedikten sonra hemen o akşam işi sağlama almaktır. Bu da erkek tarafının kızın nüfus cüzdanını alması ile sağlanır. Laz evlilik göreneklerine göre buna "nüfus koçanı" denir. Laz evlilik âdetlerinde nüfus koçanı erkek tarafından alındıktan sonra silah atışları başlar. Durumdan haberdar olan komşular böylece silah seslerini duyunca işin bittiğini anlamış olurlar.

Yeni birileri ile tanışma ortamı yakalamak istiyor, ancak yoğun iş hayatın nedeniyle insanların birbiri ile rahatça tanışma ortamı yakaladığı sosyal çevrelere giremiyor musun? O halde hemen istanbul.net'e üye olun ve hem evde, hem de işte, bilgisayar başındayken rahatça üyelerin profilleri arasında gezinebilir hatta tanışma fırsatı yakalayabilirsin. Amaç sadece tanışma ise doğrudan üyeye mesaj atıp onunla uygun bir tanışma ortamı yaratmak için sohbete başlayabilirsiniz. Beklediğin aşka sahip olmak için tek yapman gereken istanbul.net'e üye olmak. İstanbul.net'te sana yakın bir muhitte yaşayan ve kendine yakın hissettiğin kişilere mesaj atabilir, evlilik sitesi sayesinde onlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsin. İstanbul'un evlilik sitesi istanbul.net sana İstanbul içinden yeni arkadaşlıklar sunuyor. Evlilik sitesi istanbul.net ile yepyeni başlangıçlara hazır olun.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER