ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kürt Evlilik

Kürt evlilik siteleri sayesinde hayalini kurduğun aşka kolayca sahip olmak için hemen istanbul.net'e üye olup, sohbete başlamalısın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kürt Evlilik

Kürt evlilik siteleri sayesinde hayalini kurduğun aşka kolayca sahip olmak için hemen istanbul.net'e üye olup, sohbete başlamalısın.

1/2
 
  YA DA  

İstanbul gibi metropolde yaşamasına rağmen kendi öz kültürünü koruyan, Kürt geleneklerini yaşatan toplulukların daha ağırlıkla bulunduğu semtlerden gönlüne göre bir insanı araman mümkün. Bu sayede karşına çıkacak benzer aile yapısından gelen Kürt kızı ile kolayca diyalog kurabilir, aynı dili konuşmanın verdiği rahatlıkla sohbetinizi çok daha derin hale getirebilirisiniz. Online arkadaşlık sitelerinin bu noktadaki en büyük avantajı, sosyal hayat içerisinde dini ya da etnik kökeni ilk etapta sormak zor olacağından, bu özelliklerin belirtildiği profiller sayesinde hiç zaman kaybetmeden kendinize uygun profiller arasından seçim yapabiliyor olman. Bu nedenle sen de şehre özel arkadaşlık ve sohbet sitesi istanbul.net'e üye ol, kendi kültürüne, diline en yakın kişilerle sohbet etme imkanını yakala.

Kürt Evlilik Adetleri
Kürtler toplumsal değer ilişkisinde erkek egemen bir toplumun ürünü olduğu için belirleyici güç erkektir. Eş seçimi yapılırken erkekler kadınlara nazaran daha iyi bir konumdalar. Evlilik aşka ve sevgiye dayalı olmasına rağmen görücü usulü daha belirgin bir özellik taşımaktadır. Karşı cinse olan aşk teması genellikle ikinci şahıslar aracılığı ile iletilir. Kız istemede iki taraf vardır ve kendilerine uygun iç hukuk ilişkisi mevcuttur. Bu taraflardan biri olan erkek tarafı kız istemeye giderken belli hazırlıklar yapar. Hazırlıkların ilki davetiye dağıtmaktır. Yazılım ilişkisi olmadığı için elma, seker gibi ürünler verilerek davet etme olayı gerçekleşir.

Aşk, hayatımızın her anında vardır. Hayatın monotonluğundan sıkılıp, yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler edinmek istediğinde evlilik siteleri yardımına koşar. Çünkü güvenilir arkadaşlık siteleri yeni aşklar ve arkadaşlıklar için en doğru adres. Hayatında yenilik veya heyecan arıyorsan,istanbul.net'e hemen üye olup, profilini eksiksiz bir şekilde doldurmalısın. Türkiye'nin en güvenilir arkadaşlık siteleri arasında birinci sırada yer alan istanbul.net sizin için her zaman sistemini yenilemeye devam ediyor.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER