ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu bir evlilik gerçekleştirmek için istanbul.net seni hayat arkadaşınla tanıştırmayı bekliyor. Hayallerinin aşkı istanbul.net'te!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu bir evlilik gerçekleştirmek için istanbul.net seni hayat arkadaşınla tanıştırmayı bekliyor. Hayallerinin aşkı istanbul.net'te!

1/2
 
  YA DA  

Evlilik bir aile olmanın en temel halidir. Bir yuvaya sahip olup, aitlik hissi yaşamayıda beraberinde getirir. Çünkü evlilik sadece iki bireyin aynı evde yaşamasından ibaret değildir. Evlilik müessesesinin yerine getirilmesi gereken bazı kuralları vardır. Evlilik, iki kişinin, hayatını artık tek bir kişi gibi sürdürürken aslında birey olduklarını unutmama halidir. Evlilik demek aslında bir nevi ortaklıkda demektir. Yaşadığın hüznü, sevinci, mutluluğu kısacası hayatın tüm yüklerini beraber göğüslemektir.

Evlilik süreci
Herkes mutlu ve huzurlu bir evlilik yapmak ister. Bunun da en önemli kriteri doğru eşi bulmaktır. Doğru eşi arama ise zorlu bir süreçtir. Sosyal bir hayatı olmayan ve yoğun çalışan kişiler için bu çok uzun sürebilir. Oysa internet üzerinden güvenilir siteler aracılığıyla eş arayabilirsin. Güzel bir evlilik yapmak istiyorsan istanbul.net üyeliği ile istediğin kriterlerde kişilerle tanışabilirsin. Üye olduktan sonra profiline evlenmek istediğini belirtebilir, senin gibi evlenmek isteyen diğer üyelerin profillerini gezebilir ve karakterine en uygun kişilerle sohbet etmeye başlayabilirsin. Üstelik istanbul.net'e üye olmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Doğru arama kriterleri ile arama yaparsan, senin gibi düşünen ve evlilik kurumuna senin baktığın gözle bakan pek çok insanla konuşma ve hatta tanışma imkanına sahip olabilirsin. Evlilik siteleri aracılığıyla başlayan bu arkadaşlığın kim bilir mutlu bir yuva kurarak sonlandırabilirsin. Aşkın seni nerede beklediğini bilemezsin. Evlenme çağının geldiğini düşünüyorsan ama henüz kendine uygun kimseyi bulamadıysan, istanbul.net'te senin gibi mutlu bir evliliği olsun isteyen binlerce üyemiz arasına katıl.

Evlilik aşkı öldürür diye senelerce bu fikirden uzak kaldıysan, sen henüz doğru kişi ile tanışmamışsın demektir. Doğru insanla yapılan evliliklerde aşk bitmek yerine aksine daha da kuvvetleniyor. Çünkü bu hayatta bir yol arkadaşının olduğunu bilmek seni yaşadığın tüm zorluklarla baş etmeni sağlar.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER