ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Mutlu bir hayatı, inancına ve kalbine uygun biriyle paylaşmak istiyorsan, binlerce müslümanın üye olduğu dini evlilik sitelerine üye olun.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Mutlu bir hayatı, inancına ve kalbine uygun biriyle paylaşmak istiyorsan, binlerce müslümanın üye olduğu dini evlilik sitelerine üye olun.

1/2
 
  YA DA  

İnsanların hayatında iki önemli dönüm noktası vardır. Bunlardan biri meslek seçimi, diğeri ise eş seçimidir. Bu seçimleri doğru yapan, mutluluğu garantiliyor. Eğer senin de hayatında eş seçimi bu kadar önemli bir yer kaplıyorsa ve dini konulara önem veriyorsan, dini evlilik siteleri sayesinde seninle aynı inanca sahip kişilerle iletişime geçip, onlarla sohbet etme imkanına sahip olabilirsin. Evlilikler de doğru kişiyi bulmak kadar evliliğe nasıl bir anlam yüklendiği ve evlilikten nelerin beklendiği de son derece önemlidir. Çünkü eşler arasındaki uyumun belirleyicilerinden en önemlisi evlilikten ne beklendiğidir. Dini evlilik sitesi üzerinden kişi evlilikten ne beklediğini ve evleneceği insanda hangi özelliklerin olmasını istediğini belirtebiliyor. Bu sayede hep beklediği ve aradığı ama bir türlü bulamadığı ruh eşi ile tanışma imkanına sahip olabilir.

Hayatımızda önemli bir yeri olan evliliğin dini evlilik olması müslümanlar açısından büyük önem taşır. Dini evlilik yapmak isteyenler için uygun birçok arkadaşlık sitesi ve dini evlilik sitesi bulunmaktadır. Eğer sen de dini evlilik benim için çok önemli diyorsan, senin gibi düşünen binlerce insanla tanışmak için hemen istanbul.net'e üye ol. Mutlu bir hayatı sana uygun, inancına ve kalbine uygun biriyle paylaşmak için binlerce müslümanın üye olduğu dini evlilik sitelerine üye ol. Belki de mutluluk çok yakınında! Unutma aşkın ve evliliği yaşı yoktur.

İslam dinine göre evlilik çok önemli olduğundan evlenmek için seçeceğin kişinin de sana uygun olması bir o kadar önemlidir. Dini evlilik yapmak isteyenlerin öncelikli olarak dikkat etmeleri gereken, evlenmek istedikleri kişiyle aynı inanca sahip olup olmadıklarıdır. Eğer her iki taraf da aynı inanca sahipse yapılan evlilik de dini evlilik olmaktadır. Kendi dini inancına uygun kişilerle tanışmak ve arkadaşlık için istanbul.net'e hemen üye olup, profilini doldurabilirsin. Bu sayede seninle aynı inanca sahip diğer kişilerin profillerini gezebilir ve kendine en yakın bulduğun kişilerle sohbet etme imkanına sahip olabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER