ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Chat

Modern hayat koşuşturmalarla geçiyor. Hepimiz ev ve iş arasında mekik dokuyor, tempolu bir yaşamın içinde yoruluyoruz. Bu stresli hayata karşı iyi gelebilecek şeyleri keşfetmek hepimiz için çok önemli. Bir hobimiz olabilir, resim yaparak ya da müzikle ilgilenerek keyifli anlar geçirebiliriz.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Chat

Modern hayat koşuşturmalarla geçiyor. Hepimiz ev ve iş arasında mekik dokuyor, tempolu bir yaşamın içinde yoruluyoruz. Bu stresli hayata karşı iyi gelebilecek şeyleri keşfetmek hepimiz için çok önemli. Bir hobimiz olabilir, resim yaparak ya da müzikle ilgilenerek keyifli anlar geçirebiliriz.

1/2
 
  YA DA  

Modern hayatın asıl önemli negatif etkisi ise yeni insanlarla tanışma fırsatını neredeyse sıfıra indiriyor olması. İş ve ev ekseninde hayat son derece sıkıcı hale gelmiş durumda. Üstelik bu eksen içinde yeni insanlarla tanışmak, sevgili bulmak, yalnızlığımızı gidermek şansımız da git gide azalıyor.

Chat sitelerinde sohbet

İşte chatleşme tam da bu noktada devreye giriyor. Hemen hemen hepimizin artık bilgisayar kullanıcısı olduğunu, akıllı telefonu olmayan insanın neredeyse kalmadığını kabul edersek çevrimiçi arkadaşlık sitelerinde chat yaparak da yeni insanlarla tanışabiliriz. Chat sohbet edebileceğimiz, farklı insanlarla online olarak tanışabileceğimiz ve eğer karşımızdaki kişiyle anlaşırsak yüzyüze görüşme fırsatı yakalayabileceğimiz güzel bir uygulama.

Chat uygulamaları

Bilgisayar başına oturdunuz ve chat yapmak istiyorsunuz. Öncelikle chat uygulamaları olan siteleri tercih etmeniz gerekiyor. Bugün pek çok arkadaşlık sitesi bu tür uygulamalara sahip. Bu chat siteleri ile tek yapmanız gereken karşınızdaki kişi ile paylaşımda bulunmak. Konuşmaktan keyif aldığınız kişi ile yüzyüze görüşebilir ve sevgili olabilirsiniz.

Mobil chat

Günümüzde sadece alışverişin, televizyonculuğun, haberciliğin değil, günlük hayat ile ilgili neredeyse pek çok şeyin mobil ortama taşınması, geleneksel tanışma ortamlarını da mobil platformlara taşıdı. Android ve iOS chat uygulamaları üzerinde bulunan chat mobil sohbet siteleri sayesinde her an, her yerde sohbet etme imkanı sağlandı. Mobil olarak chat yapma imkanı veren bu uygulamalar sayesinde sadece bilgisayar başında değil, iOS, android veya Windows tabanlı akıllı cep telefonları aracılığı ile keyifli sohbet ortamları yakalamak mümkün.

Chatleşme

İstanbul'da yaşayanlar için www.istanbul.net, chat opsiyonu, kişiye özel profil sayfaları ile chatleşme için harika bir ortam. Bunun için siteye üye olmanız gerekiyor. Bu çok basit işlemin ardından kişisel özelliklerinizi ve profil fotonuzu içeren bir profil sayfası edinin ve hayalinizdeki arkadaş veya sevgiliyi aramaya başlayın.

Chat odaları

Site içinde yer alan chat odaları chat yapmak için güvenli ortamlar. Çünkü chat odası üzerinde karşınızdaki insanı daha yakından tanımak, hayat hakkındaki fikirlerini öğrenmek, üstelik tüm bunları kendi güvenliğinizi riske atmadan online ortam üzerinden ve herhangi bir bilginizi vermek zorunda kalmadan yapmak mümkün. Güvenlik ve gizlilik kaygılarından uzakta olacak şekilde, chat odaları üzerinden sohbetinden keyif alacağınız kişilerle tanışabilir, belki de günlük hayatınızda arkadaş olmak isteyeceğiniz tarzda güzel insanlarla karşılaşma fırsatı yaklayabilirsiniz.

Chat siteleri

İnternet üzerinden tanışıp çok iyi arkadaş veya sevgili olan, hatta evlenen binlerce insan olduğunu biliyoruz. Aynı güzellikleri siz de deneyimleyebilirsiniz. Bunun için siz de istanbul.net'e üye olun ve chat yapmaya başlayın. Yepyeni insanlarla tanışmak sıkıcı hayatınıza renk getirecek. Chat yaparak ve sohbet ederek sosyalliğin tadını çıkarın.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER