Yılbaşını sevgilisiyle geçireceklere öneriler Mutlu İlişkiler

İster uzun süreli ilişki olsun ister yeni başlamış ya da yeni başlayacak bir ilişki, her çift yılbaşı gecesi sevgilisiyle olmak yeni yıla girmek ister. Çünkü yılbaşı gerçekten de kutlamaya değer özel günlerden biridir. Bu yüzden yeni yıl kutlamasını şansa bırakmamak gerekir. Bu yazıda yılbaşını sevgilisiyle geçireceklere özel renkli, hayat kurtaran ve yeni yıla süper bir başlangıç yapmanızı sağlayacak bazı öneriler bulacaksınız.

Diğer yazılarımıza da gözatmak isteyebilirsiniz:

Sevgiliye alınabilecek ilginç ve alternatif yılbaşı hediyeleri
Kadınların En Sevdiği Hediyeler
Sevgiliye Asla Alınmaması Gereken Hediyeler

yılbaşını sevgilisiyle geçireceklere öneriler

Kalabalık mekanlarda romantizm aramayın

Sevgiliyle geçirilecek bir yılbaşı kutlamasının mümkün olduğunca, bir şekilde romantizm içermesi şart. Bu yüzden geceye başlangıç yapmak için çok kalabalık mekanları tercih etmemekte fayda var. Sakin ve şık bir restoranda yiyeceğiniz bir yemek bunun için ideal olabilir. Evde kuracağınız romantik bir yılbaşı masası da aslında bunun için ideal olabilir. Burada yemeğinizi yedikten sonra eğlenmek için dışarı çıkmak daha iyi bir fikir olacaktır.

Şehrin sıkıntılı noktalarına yaklaşmayın

İstanbul için konuşmak gerekirse artık Beyoğlu ve civarının yılbaşında ne hallere geldiğini bilmeyen yoktur. Yılbaşı gecesi tadınızın kaçmaması için Taksim gibi ya da bulunduğunuz şehirdeki toplu kutlama mekanlarına çok yaklaşmamak en doğrusu olur.

Kutlama programını son ana bırakmayın

Yılbaşını dışarıda geçirme planınız varsa gideceğiniz mekanlarda önceden yerinizi mutlaka ayırtın. Gittiğiniz mekanların kapısından dönmek özellikle organizasyon işlerinin doğal sorumlusu olan erkeklerin başını ağrıtabilir.

Trafikte kaybolmayın

Yılbaşına sevgilinizle arabanızda ya da otobüste girmek istemiyorsanız o gece trafiğin her zamankinden 10 kat daha yoğun olacağını aklınızda bulundurun. Dışarı çıkmaya sonradan karar verirseniz de arabanızla çıkmayın. Varsa metro ya da sizi trafiğe sokmayacak ulaşım kanalları tercihiniz olsun.

Klişe hediyelerden uzak durun

Kırmızı iç çamaşırı, Sevgililer Günü çikolataları kırmızı ve daha fazla kırmızıdan uzak durmanız faydanıza olur. Zaten bu tür hediyeleri almak için yılbaşını beklemeniz hata olur. Yılbaşında daha alternatif ve özel fikirler bulabilirsiniz.

Mutfak robotu almayın

Evliyseniz ya da uzun süreli ilişkiniz varsa karınıza ya da kız arkadaşınıza mutfak aleti ya da buna benzer şeyler almak iyi bir fikir gibi görünebilir. Ama bize güvenin değil. Yılbaşında kız arkadaşınıza mutfak robotu veya türevi bir hediye almanız sadece ve sadece o mutfak robotunu üreteni ve reklam ajansını sevindirir.

Gömlek-kravat çok sıkıcı, vazgeçin

İster uzun süreli olsun ister taze erkek arkadaşınıza gömlek-kravat hele hele kemer-parfüm setlerinden sakın almayın. Çok klişe olur. Erkeğin çocuk tarafını uyandıracka hediyeler her zaman

Alkolü çok kaçırmayın

Yeni yıl kutlamalarının olmazsa olmazı alkol, raqhatlatıcı etkisiyle romantizmi ateşleyebilir ve yeni yıla daha coşkulu girmenizi sağlayabilir. Ama fazlası hem gecenizi hem de ertesi gününüzü mahfeder. Bu yüzden dikkatli ve ölçülü gitmeye gayret edin.

Hindiye gömülmeyin

Nar gibi kızarmış, göğsü kestaneli pilav dolu hindi eminiz ki beni ye diye bağıracak ama bunda da fazla kaçırıp bünyenizi yormamaya dikkat edin. Yeni yıla şişkin bir göbekle yatakta kıvranarak girmek sizi mutlu etmez. Hemen sevgili bulmak için tıklayın.

Arkadaşlarınızla takılın

Yeni yıla başbaşa girmek romantik olsa da Facebook’ta, Twitter’da partilerden fotoğrafları görmeye başladıkça siz de biraz hareket isteyebilirsiniz. Yeni yıla kalabalık girmek tamam çok görünmeyebilir ama daha eğlenceli olabilir.

Yeni yılda yapacağınız 10 romantik şey planlayın

Yılbaşında gelecek yıla ilişkin kararlar, değişiklik planları yapmamak olmaz. Elbette kişisel yeni yıl kararlarınız olsun ama ilişkinizi canlı tutacak romantik planları yapmak için de en uygun zaman yılbaşı olabilir.