Sevgiliye Asla Alınmaması Gereken Hediyeler Mutlu İlişkiler

Aşıksınız, seviyorsunuz ve ona sevginizi ifade etmek için her şeyi yapacaksınız. Aman dikkat, sevginizi gösterirken alacağınız hediye ile her şeyi mahvedebilirsiniz!

Geçtiğimiz Sevgililer Günü’nde bazı okurlarımız sizin için hazırladığımız tavsiyelerimize uymamış olacaklar ki kötü hediye seçimi sebebiyle sıkıntı yaşamışlar 🙂 Bundan sonra yaşanacak olası hediye facialarını önlemek için yazımızı okuyun, hatta çerçeveleyip duvarınıza asın 🙂

Bayan arkadaş arayan erkekler, size tavsiyemiz bayanlara hediye seçiminde daha dikkatli ve oldukça sıra dışı olmanız!  Çünkü kadınlar hediyelere anlam yüklerler ve onlara alacağınız her hediye ile ona bir mesaj vereceğinizi düşünürler. Erkek arkadaş arayan bayanlar ise bu konuda biraz daha rahat davranabilirsiniz. Çünkü erkekler hediyelere sizler kadar anlam yüklemezler, işlevselliğine bakacaklardır.

1. Spor Salonu Üyeliği

Bir kadına veya bir erkeğe verilecek en kötü hediyelerin başında bir spor salonu üyeliği geliyor! Çünkü sevgiliniz onun vücudunu beğenmediğinizi ve değişmesini istediğinizi düşünebilir. Böyle bir hediye şu mesajları verir: ” Kilo vermelisin” , “Çekici değilsin, daha fit ol!”

2. Kişisel Gelişim Kitapları

Değil sevgiliye, normal arkadaşınıza bile almamanız gereken bir hediye de kişisel gelişim kitaplarıdır. Sebebe lüzum yok, sakın ama sakın almayın!

3. Kıyafet        

Bedenini, zevkini bilseniz bile sevgilinize özellikle kız arkadaşınıza eğer kendisi istememişse (erkekler sözümüz size) kıyafet almayın. Kadınlar sizinle birlikte alışveriş  yapmayı seviyor olabilirler ama sizin onlardan habersiz aldığınız bu kıyafeti beğenmeyebilirler. Üstelik sırf siz hediye ettiğiniz için değiştirmek de istemezler. Gardırobun karanlık köşelerinde kalacak bir hediyeye ne gerek var öyle değil mi?

4. Ütü    

Evet yanlış okumadınız. Ütü. Sevgilinize ütü almayın. Sevgiliye alınacak en kötü hediye anketinden böyle bir sonuç çıkmış. Vardır kullanıcıların bir bildiği 🙂

5. Epilasyon Ürünleri  

Kız veya erkek arkadaşınıza epilasyon ürünü alırsanız ayrılık kaçınılmazdır. Öyle bir durumda kalırsanız yeni sevgili arayışınız için sizi sitemize bekleriz.

6. Çorap 

En kötü hediyeler listesinde en dikkat çekeni çorap! Sevgilinize hatta arkadaşınıza hatta ve hatta anneler gününde büyük annenize bile alınmayacak bir hediyedir.

7. Baskül 

Takdir edersiniz ki sevgilinize “kilolusun” mesajı vermenizin ilişkinize bir faydası olmayacak 🙂

8. Sahte Çiçek 

Kadınlara çiçek alırken her zaman gerçek çiçek tercih edin. Çünkü sahte çiçek aşkınızın da sahte olabileceği anlamına gelebilir. Riske girmeyin.