Sevgilinizin Doğum Günü İçin Elde Yapabileceğiniz Hediyeler Mutlu İlişkiler

Sevgililer gününde ya da doğum gününde sevgilinize kendi emeğinizle yapabileceğiniz hediyeler için fikir mi arıyorsunuz? İşte size birkaç ipucu…

Sevgilinize ne hediye alacağınızı düşünüyor ve işin içinden çıkamıyorsanız sevgiliniz için kendiniz bir şeyler yapmayı deneyin. Örneğin sevgilinize el yapımı bir fotoğraf albümü yapabilirsiniz. Bu albümün sevgiliniz için özel olması gerektiğinden albümün içine en özel ve en mutlu olduğunuz anların resimlerini koyun. Albüm el yapımı olacağından istediğiniz yerlere sevgilinize söylemek istediğiniz güzel sözler yazabilirsiniz.

Sevgilinizin sürekli sizi hatırlamasını istiyorsanız onun için el yapımı bir saat de yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan yuvarlak kesilmiş sert bir karton ve bir duvar saati. El yapımı saat için duvar saatinin iç mekanizmasını çıkarın ve bir kenara koyun. Yuvarlak kesilmiş kartonun üzerine sevgilinizle çekilmiş en romantik resimlerinizi yapıştırın ve rakamları da yerleştirin. Son olarak saatin mekanizmasını da yerleştirin ve işte el yapımı bir doğum günü hediyesi.

Onun için pasta yapın

Sevgilinizin doğum günü için hem romantik hem de tatlı bir şeyler yapmak istiyorsanız ona kendi yapacağınız pastayı veya süslü kurabiyeleri de hediye edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kalp şeklinde bir pasta kalıbı ve kurabiye kalıpları almak. Pastanızı pişirip üzerini şeker hamuru ile süsleyebilirsiniz. Aynı şekilde kurabiyelerinizi de aşk hikayenizi anlatan biçimde süsleyebilir, sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Başka bir seçenek de sevgilinizin başını her yasladığında sizi hatırlayacağı bir yastık yapmak. Bunun için tığla ya da şişle ufak bir yastık kılıfı dikebilir, üzerine de isim ya da romantik başka bir söz işleyebilirsiniz.