Sevgilinize Evlenme Teklifi Etmenin Yolları Aşk'a Dair

Büyüklerimizin dediği gibi evlenme yaşınız geldi ve siz de sevdiğiniz kişiyle bir yuva kurmak istiyorsunuz. Sevdiğiniz kadını şaşırtmak, ona romantik ve bir o kadar da değişik bir evlenme teklifi etmek istiyorsunuz. Öyleyse size vereceğimiz fikirler işinize yarayacak…

Evlenme teklifi genellikle erkekten beklenir ve kadınlar genellikle romantik bir evlilik teklifi almayı beklerler. Ancak hem romantik hem de sevgilinizi şaşırtacak eğlenceli bir evlilik teklifi, ikinizin de o güne dair hoş anıları hatırlamanızı sağlar.

Sevgilinizi iyi tanıyın

Evlenme teklifi etmek isteyen erkeğin ilk olarak karşısındaki kişiyi iyi tanıması gerekir. Eğer sevgilinizin neleri sevdiğini ve nelerden mutlu olduğunu biliyorsanız işiniz daha da kolay olacaktır. Örneğin utangaç bir sevgiliye büyük bir kalabalığın önünde evlilik teklifi etmek onu çok utandırabilir ve kendini rahatsız hissetmesine sebep olabilir.

Sevgilinize evlilik teklifi etmenin aslında en kolay yolu onu güzel bir yemeye çıkarmak ve güzel sözlerle ona evlilik teklifi etmektir. Ancak siz bu durumu biraz daha değiştirebilir, siz yemeğinizi yerken size klasik müzik çalacak müzisyenler ayarlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz

Biraz daha heyecanlı bir evlilik teklifi etmek istiyorsanız bunu arkadaşlarınızla birlikte organize edebilirsiniz. Sevgilinizi yemeğe götürdüğünüz restoranda ona evlenme teklifi edeceğiniz anda arkadaşlarınız birden ortaya çıkabilir ve bu mutlu anı sizinle paylaşabilirler.

Biraz uçuk ama etkisi uzun süre konuşulacak bir evlenme teklifi içinse reklam panolarını kiralayabilirsiniz. Örneğin sevgilinizin her gün önünden geçtiği reklam panolarına yazdırabileceğiniz anlamlı sözlerle hem romantik hem de şaşırtıcı ve unutulmaz bir evlenme teklifi yapmış olursunuz.

Tüm bunlar bana göre değil, onu etkilemenin farklı bir yolu olmalı diyorsanız ona bir aşk mektubu ile evlenme teklifi edin. Yazacağınız mektubu direkt ona vermek yerine defterinin arasına sıkıştırabilir ya da gizlice çantasına atabilirsiniz.