Scarlett Johansson Hamileyken Güzelliğini Nasıl Korudu? Bizden Haberler

Kuşkusuz ki Hollywood’un en güzel ve en çekici kadınlarından biri Scarlett Johansson. Bir bakanı dönüp bir daha baktıracak kadar güzel olan ünlü oyuncunun da kendine göre bazı güzellik sırları var. Özellikle hamileliği boyunca güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen oyuncu, bazı basit kurallara dikkat ederek bu dönemi geçirmiş.

Bembeyaz teni ve kiraz renkli dudaklarıyla dünyanın en güzel kadınları arasında sayılan Scarlett Johansson’un hamileliği süresince dikkat ettiği güzellik sırlarını merak ediyorsanız sizin için derlediğimiz yazıya bir göz atın.

Son derece doğal ve duru bir güzelliğe sahip olan Johansson, her zaman olduğu gibi hamileliği boyunca da doğal ürünler kullanmaya dikkat etmiş. Örneğin yüzünde çıkan sivilceler için doğal elma sirkesi kullanmış.

Bakım ürünleri eczaneden

Çok açık renk bir tene sahip olan Scarlett Johansson, hamileyken kullandığı cilt bakım ürünlerinin de doğal, sağlıklı ve güvenilir olmasına dikkat etmiş. Bu sebeple de kulandığı tüm cilt bakım ürünlerini, kremlerini ve losyonlarını eczaneden almayı tercih etmiş. Genellikle lavanta kokulu ürünleri tercih ettiğini belirten Johansson, lavanta kokusunun o dönem çekilen “Kalbim Sende” filminde canlandırdığı Barbara rolüne girmekte de kendisine yardımcı olduğunu söylemiş.

Parfüm olmazsa olmaz

Her kadın güzel kokmayı sever. Bu sayede kendine güveni de artar. Scarlett Johansson da güzel kokmanın kendini iyi hissettirdiğini düşünen kadınlardan. Hamilelik döneminde hormonal bazı değişiklikler sebebiyle modunun düşük olduğu günlerde özellikle kendini iyi hissettirecek şeyler yaptığını söyleyen Johansson, bu dönemde parfümünü yanından ayırmadığını söylemiş. Çantası küçük de olsa parfümünü mutlaka yanında taşıyan ünlü oyuncu, güzel koktuğunda kendini daha seksi hissediyormuş.

Doğal beslenmek önemli  

Her daim pırıl pırıl bir cilde sahip Scarlett Johansson, hem sağlık açısından hem de güzelliğini korumak açısından, her zaman olduğu gibi hamileyken de doğal gıdalarla beslenmeye çalışmış. Paketli ürünleri mümkün olduğunca az tüketmeye çalışan star, taze sebze ve meyve tüketimine hamileliği boyunca ağırlık vermiş.