Mart 2013 Burç Yorumları Astroloji

Mart 2013 burç yorumlarını okumaya ne dersiniz? Astrolog Öner Döşer’in yorumuyla burcunuzu okuyarak bu ay neler yaşayabileceğiniz öğrenmek iste misiniz? Bakalım bu ay aşk kimleri bulacak 🙂

İKİZLER

İşle ilgili konular ve önemli kişilerle görüşeceğiniz ve olumlu gelişmelerin olacağı bir ay olacak.  Sosyal çevrenizi genişleteceğiniz olumlu etkiler devreye giriyor olacak. 11 Mart’ta işle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. 27 Mart civarında sosyal çevre ile ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Ay genelinde yeni sosyal çevrelere girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu ayın ilk 20 günlük sürecinde eğitim ve seyahat konularında olumlu gelişmeler yaşanacak. Ayın son 10 günüde ise iş ve kariyer hedeflerinizi gerçekleştirecek fırsatlar elde edeceksiniz. 12 Mart’ta mücadele gücünüz artacak .Etrafınızda dikkat çekeceğiniz bir ay olacak. Kendinizi aktif bir şekilde gösterebileceksiniz, sevgiliniz yoksa yeni bir ilişki kurmak için bu  fırsatı kullanabilirsiniz.

BOĞA

Sosyal alanda çok aktifsiniz bu ay. Kalabalık ortamlara gireceksiniz, ay sonuna doğru bu durum azalacak. Ayın ilk dönemi bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Yani ayın ilk 20 gününü sosyal alanda aktif kullanmanız gerekiyor. İkili ilişkilerde geri çekildiğiniz ve ilişkinizi değerlendirdiğiniz bir döneme gireceksiniz.

TERAZİ

Destek göreceğiniz bir ay olacak. Ayın 20’sinden itibaren aşk sizinle olacak. Ancak ilişkiniz varsa tartışmalara girebilirsiniz.  Günlük hayatta verdiğiniz sözleri tutmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17 Mart tarihinden sonra önemli işlerde başarı şansınız yüksek olabilir. Ay genelinde parasal konularda sıkıntı yaşayacaksınız, bütçenizi ayarlamanızda fayda var.

AKREP

Bu ayın aşkta şanslı burcu akrepler olacak! Ay genelinde aşk konularında başarılı ve mutlu olacaksınız. Bu şansınız 22 Mart tarihine kadar sürecek. 12 Mart tarihinden itibaren günlük yaşantınızın temposu yükselebilir. 27 Mart tarihinden itibaren sağlığınıza özen göstermeniz gerekmektedir. Yine aynı tarihten itibaren iş yerinde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Alacak – verecek ile ilgili konularda çözüme ulaşacaksınız. Problemlerinizle daha rahat başa çıkabileceksiniz. 12 Mart sonrasında seyahat ve turizm alanında gelişmeler yaşanacak. 27 – 29 Mart tarihleri arasında dış ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gerekebilir.

BAŞAK

İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Ayın son günlerinde finansal konular dikkat çekebilir. !/ Mart tarihinden sonra ikili ilişkilerinizde pozitif  sonuçlar alma şansınız artacak. Alacak – verecek konularında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yine 17 – 22 Mart tarihleri arasında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ay genelinde iş ve kariyer alanında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

BALIK 

Bu ay yönetme becerinizle dikkat çekeceksiniz. Parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz, harcamalarınıza dikkat edin. Ayın ilk döneminde aşk ve ilişkiler yönünden ayın ilk dönemlerinde şansınız daha yüksek olacak. 12 Mart tarihinden itibaren para kazanmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Ayın ilk döneminde yakın çevrenizi ziyaret etmek üzere seyahat edebilirsiniz. İletişim ve eğitim konularında çok daha aktif olacağınız bir süreç olacak. Etrafınızdan destek alacaksınız. 12 Mart tarihinden sonra ailevi konularda gerginliklerden uzak durmanız faydalı olabilir. Ay genelinden sağlıkla ilgili konulardı rahat bir şekilde atlatabileceksiniz. 22 Mart tarihindne itibaren evde güvenlik önlemlerini arttırmalısınız. Ay genelinde sosyal çevrenizle ilişkileriniz durabilir veya azalabilir.

KOÇ

Ay başı itibariyle sizi çok daha aktif ve dinamik bir süreç sizi bekliyor. bu ay küçük kazalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. 20 Mart tarihinden kendinizi çok daha aktif ve etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız.  Yine bu tarihlerde yönetme beceriniz daha aktif bir şekilde ortaya çıkacak. 22 Mart tarihinden itibaren ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanacak. Bu ay sizin için sürpriz ve yenilikler getiriyor. Ay sonuna doğru iletişimde yaşayacağınız sıkıntılar azalacak.

KOVA

22 Mart tarihine kadar olan süreçte parasal yönde olumlu gelişmeler olabilir. 7 Mart tarihi sonrası yeni yatırımlar ve parasal konularda uygun fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu ay yakın çevrenizle özellikle kardeşlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Bu ay eğitim konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu ay aşk ve ilişkilerde sabır göstermeniz gerekiyor.

YAY 

Ay genelinden ev, aile gibi konular zamanınızın büyük kısmını alabilir. 27 Mart tarihinden itibaren sportif faaliyetlerde dikkatli olmanızda fayda var. Ay genelinde aşk ve evlilik konularında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Ayın ilk döneminde aile ilişkileriniz ön planda iken ay sonuna doğru aşk konusunda şansınız artacak.

 

Aşk sizinle olsun!