Kedi seven kadınlarla birlikte olmanın avantajları Aşk'a Dair

Sanıldığı gibi kedi seven kadınlar yalnız ve mutsuz kadınlar değildir. Aksine sevgiyi ve onu paylaşmasını çok iyi bilen, eğlenmesini ve eğlendirmesini bilen kadınlardır. Bunun için siz siz olun kedileri seven bir kadını hayatınıza sokun ve ilişkide ne kadar başarılı olduklarını görün.

Şu yazılar da ilginizi çekebilir:

Romantik Filmler Neden Ağlatır?
Eski Sevgiliye Mesaj Attıran 5 Durum

Peki, bu iddiayı neye dayanarak söylüyoruz? Elbette yıllar içinde kedisi olan kadınların ilişkilerdeki başarılarını gördükçe bu gerçeğin de ortaya çıktığını görüyoruz. Ayrıca kedi seven kadınlarla kurduğunuz sohbetin de çok farklı ilerleyeceğini görebilirsiniz. Örneğin bir arkadaşlık sitesinde karşılaştığınız bir bayana kedisi olup olmadığını sorun ve ardından onunla bu konu üzerine uzun süre sohbet edin. İyi bir ilişki kurmadan önce bu türden sohbetler yapmanın onu tanıyabilmek için ne kadar faydalı olduğunu da yine fark edeceksiniz.

İşte bu nedenle kedi seven kadınlardan neden iyi bir sevgili olduğunu sıraladık:

Kocaman bir kalpleri vardır

kedi seven kadinlar (1)

Herkesi ve her şeyi kapsayacak kadar büyük bir kalbe sahiptirler. Çünkü kedilerin yaydığı o sevgi yumağı çığ gibi büyür ve kedi seven kadınlar bu sevgiyi herkesle paylaşmak ister.

Bağlanmaktan korkmazlar

kedi seven kadinlar (2)

Eğer sizin bir ilişkide aradığınız uzun zamanlı bir birliktelik ise kedi seven kadınlar tam size göre. Kedi gibi asil, kendinden emin ama çoğu zaman da kaprisli canlılara uzun zamanlığına bağlanan ve ondan asla kopamayan kadınlar uzun ilişkinin bir eksperi gibidirler.

Eğlence onlardan sorulur

kedi seven kadinlar (3)

Yaramaz, yerinde duramayan kedilerle evin içinde bir o yana bir bu yana koşuşturan bir kadının sıkıcı olması mümkün olabilir mi?

Elbette sorumluluk sahibidirler

kedi seven kadinlar (8)

Her sabahın köründe burnunu ucunda bir kediyle uyanıp ona mama koyan, sıkılmadan onun kumunu temizleyen, her ihtiyacını kedisinden önce düşünen kadınlardır kedi seven kadınlar. O yüzden iyi bir sevgili ve hayat arkadaşı olurlar.

Küçük şeyler onları havalara uçurur

kedi seven kadinlar (10)

Küçücük bir kedi mırmırı, içten bir gırlama, yanına yatıp uzanan patiler onları sanki dünyaları almışcasına mutlu eder. Böyle bir ilişkide sevgilinize yapacağınız küçük jestlerin onu ne kadar etkileyeceğini düşünebilirsiniz.

Paylaşımcılıkta birincilerdir, çünkü…

kedi seven kadinlar (9)

Çünkü bir kediyle aynı evi paylaşmak her şeyi paylaşmak anlamına gelir. Yatağınızı, koltuğunuzu, bilgisayarınızı, gardırobunuzu hatta zaman zaman yemeğinizi… Dolayısıyla kedi seven kadınlar paylaşmayı bir hayat biçimi olarak kabul eder. Çünkü zaten kediler paylaşmaz o ev onların evidir….

Sevgili bulmak için tıklayın.