Kasım 2012 Burç Yorumları Aşk'a Dair / Astroloji

Astrolog Öner Döşer, 2012 Kasım ayı için her burcu tek tek yorumluyor. Aşk hayatınızda ki gelişmeleri ve bu yıl olabilecekleri  burçlar incelenerek yanıtlanıyor.

BAŞAK:  Kasım ayında yakın çevre ilişkileri ve seyahatlar ön planda olacak. Bu ay parasal konularda olumlu etkiler sizi bekliyor. Yakınlarınızdan destek alacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yakınlarınızdan destek alacaksınız. Tamamlamak istediğiniz konular ön planda olacak . Ay sonunda işinizle ilgili konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kasım 2012’de  başakları neler bekliyor? 

BOĞA: Parasal konularda gerilemeler olabilir. İş ve özel yaşantınızda gerginlikler yaşayabiliriz.  İlişkinizde sizin adım atmanız gereken durumlar söz konusu.

Kasım 2012’de boğaları neler bekliyor? 

ASLAN: İlişkinizde yaratıcılığınızı oraya koyacağınız bir ay olacak. Yakın çevrenizle etkileşimde olacaksınız. Aile ve özel hayatınızla ilgili sorumluluk almanız gerekiyor.

Kasım 2012’de aslanları neler bekliyor? 

OĞLAK: Sosyal olacağınız bir dönem olacak. İş ve gelecekle ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Özel hayatınıza dikkat edin. Önemli organizasyonlarda rol alabilirsiniz. Kendi içinize yönelmek isteyebilirsiniz. Ayın sonlarına doğru yanlış anlaşılabilirsiniz.

Kasım 2012’de oğlakları neler bekliyor? 

AKREP: İkili ilişkilerde zorluklar yaşanabilir. Sorumluluk almanız gereken bir ay olacak.  Ay ortasında yeni girişimler olabilir. Parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kasım 2012’de akrepleri neler bekliyor? 

YENGEÇ: Önemli kararlar almak için yalnız kalmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Ev ve aile konularında olumlu gelişmeler olabilir. İş ve özel ilişkilerinize ise dikkat etmeniz gerekiyor.

Kasım 2012’de yengeçleri neler bekliyor? 

İKİZLER: Ay sonunda ikili ilişkiler ön planda olacak . Şans ve fırsat konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aşk ve ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşanacak.  ayın son döneminde parasal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ve sosyal alanda dikkat çekeceğiniz bir ay olacak.

Kasım 2012’de ikizleri neler bekliyor? 

TERAZİ: Bu ay aşk ve ilişkilerinizde olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir dönem olacak.

Kasım 2012’de terazileri neler bekliyor?

KOÇ: Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinde olumlu gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerinizde şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz. Ancak ayın ilk günlerinde dikkatli olun.

Kasım 2012’de koçları neler bekliyor? 

BALIK: Parasal konularda olumlu etkiler devrede olacak. Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İşle ilgili konularda aksamalar olabilir.

Kasım 2012’de balıkları neler bekliyor?

KOVA: Dikkat çekeceğiniz ve aktif olacağınız bir ay olacak. İş hayatınızda dikkatli olmanız gerekiyor. Ay ortasında sosyal çevreyle ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir. Ve ay sonunda aşk hayatınıza dikkat edin.

Kasım 2012’de kovaları neler bekliyor?

YAY: Kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde zorluk yaşayabilirsiniz. Ay ortasında önemli kararlar almaktan kaçının, ay sonunda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Bu ay parasal konularda mücadeleci olun.

Kasım 2012’de yayları neler bekliyor?