Kadınlarla tanışırken özgüvenli görünmenin yolları İlk Buluşma

Tanışma önemli bir olay. Özellikle de fiziksel olarak hoşlandığınız biri ile tanışacaksanız nasıl göründüğünüz çok önemli. Fiziksel olarak bakımlı, şık ve özenli giyinmiş olabilirsiniz ama kendinize güvenmiyor olmanız kendini hemen belli edecektir. Bu şekilde istediğiniz bayan arkadaş ile tanışmanız ve hatta ilişki yaşamanız pek de mümkün olmayacak. O halde sizin için hazırladığımız özgüvenli görünmenin yollarına mutlaka göz atın.

Diğer yazılarımızı da mutlaka okuyun.

İlk buluşma ipuçları

Sohbet ederken karşımızdaki kişiyi etkileme yolları

Bir kadının telefon numarasını alma yolları

1) İçten bir gülümseme

Hiç bir davranış sıcacık bir gülümsemeden daha etkili değil. Enerjini yansıtıyor ve kendine ne kadar güvendiğini gösteriyor. Karşındaki kişi hemen bu gülümsemeden etkilenecektir. Unutmayın ki tüm kadınlar gülümseyen, kendini de güldüren erkekleri sever. Gülümsemeyi asla unutmayın.

İçten gülümseme karşınızdaki kişiyi etkilemenin ilk yolu

İçten gülümseme karşınızdaki kişiyi etkilemenin ilk yolu

2) Güçlü göz teması

Kendine güveni olan kişi göz teması kurmaktan asla çekinmez. Biriyle konuşurken onun gözleri haricinde başka yerlere bakıyorsanız unutmayın ki karşınızdaki kişi sizi son derece güvensiz bulacak ve ilk fırsatta kaçmak isteyecektir. Hoşlandığınız kişinin gözlerinin içine bakmayı asla unutmayın. Bu onu hem etkiler hem de sizi samimi ve onunla gerçekten ilgili görür.

İlk buluşmada mutlaka göz teması kurun

İlk buluşmada mutlaka göz teması kurun

3) Güçlü bir ses tonu

Bir diğer özgüven ifadesi de kendinden emin güçlü bir ses tonu ile mümkün. Sesiniz ne kadar gür ve güçlü çıkıyorsa karşınızdaki kişi o kadar kendinden emin biriyle tanıştığını düşünür. Bu çok etkileyicidir, kadınlar güçlü ses tonuna sahip birini karizmatik bulur ve meraklanır. Heyecanı güçlü tutmak için bırakın sesiniz güçlü çıksın. Sevgili bulmak için hemen tıklayın!

İlk buluşmada ses tonunuzun güçlü olmasına özen gösterin

İlk buluşmada ses tonunuzun güçlü olmasına özen gösterin

4) Beden dilinizi kullanın

Hepimiz beden dili ile fark etmeden karşımıza bir izlenim veriyoruz. Örneğin dik durmak çok önemli. Kendinize güveninizin tam olduğunu göstermek istiyorsanız başınız ve sırtınız dik, düz durun. Açık bir iletişim için ellerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Önemli olan rahat olmanız, bunun için de doğallık çok önemli.

Güçlü ses, etkili beden dili, göz teması ve içten bir gülümseme ile karşınızdaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Şimdi harekete geçin ve işe gülümseyerek başlayın. Hoşlandığınız kişiyi etkilemek için bu dört kuralı hayatınıza uygulamayı unutmayın.