Kadınlarla İyi Anlaşan 15 Erkek Profili Mutlu İlişkiler

Hepimiz farklı karakterlere sahibiz. Bazılarımız sağlıklı, başarılı ilişkiler kurarken bazıları bu konuda şanssız. İyi bir sevgili olmak deneyimi de beraberinde getiriyor. Eğer bir kadına nasıl davranacağınızı çok iyi bilmiyorsanız ilişkiniz istediğiniz gibi gitmeyecektir. İşte sizler için bu konuda şanslı olan ve kadınlarla iyi anlaşan 20 erkek profilini inceledik.

Diğer yazılarımızı da mutlaka okuyun.

Kadınlar neden hoşlanır?

Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Erkeklerin gözünden evlilik

1) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam genelde güleryüzlüdür. Sık sık gülümser ve etrafa pozitif enerji verir.

2) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam bir çok reddedilmiştir. Evet yanlış duymadınız, deneyim çok önemli. Ne kadar çok hatalarınızda ders çıkarırsanız gelecekte o kadar iyi bir ilişki sizi bekliyor. Sevgili bulmak için şimdi tıkla!

Kadınlarla iyi anlaşan erkekler pozitif ve güleryüzlüdür

Kadınlarla iyi anlaşan erkekler pozitif ve güleryüzlüdür

3) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam herkes gibi kaygılıdır. Ama kaygısının onu durdurmasına izin vermez. Cesaret eder ve adım atar.

4) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam korkudan kaçmak yerine onunla yüzleşir.

İyi bir ilişkide erkek düşünceli ve cesur olmalı

İyi bir ilişkide erkek düşünceli ve cesur olmalı

5) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam güvenli alanından sık sık çıkar. İyi bir ilişki yaşamak, sevgili bulmak için harekete geçmesi gerektiğini bilir.

6) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam iyi bir dinleyicidir. Karşısındaki kadının ne demek istediğini anlamaya çalışır, kaçmaz.

7) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam flört etmeyi sever. Hislerini belli eden bir erkek etmeyene göre her zaman bir adım öndedir.

Kadınlar ilgili ve düşünceli erkekleri sever

Kadınlar ilgili ve düşünceli erkekleri sever

8) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam hatalarının sorumluluğunu alır, onları karşısındaki kişiye yüklemez. Bu yüzden de her zaman öğrenir ve mutlu olur.

9) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam mantıklıdır. Neyin işe yaramadığını neyi yaradığını iyi düşünür ve ona göre hareket eder.

10) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam bakımlıdır. Kendine yakışanı giyer, temiz ve düzenlidir. Bu nedenle de her zaman dikkat çeker.

11) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam eşitlikçidir. Kendini erkek olduğu için kadınlardan üstün görmez. Bu durum davranışlarına da yansıdığından bir kadını çok mutlu edebilir.

Dinleyen erkek her zaman çekicidir

Dinleyen erkek her zaman çekicidir

12) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam tutkuludur. Bu tutkusunu birlikte olduğu kadına yansıtır.

13) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam göz teması kurar. Bakışlarını asla kaçırmaz.

Kadının değerini bilen bir erkek her zaman bunu gösterir

Kadının değerini bilen bir erkek her zaman bunu gösterir

14) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam meraklıdır. Karşısındaki kadını çok merak eder ve onu çözmek için çaba sarfeder. Bu bir kadını en çok mutlu eden şeylerden biridir.

15) Kadınlarla iyi anlaşan bir adam yaratıcıdır. Dışarıda bir plandan hediyeye kadar bu özelliğini kullanır ve her zaman etkilemekte başarılı olur.