Kadınlar neden hoşlanır, öğrenmek için yazımızı okuyun. Mutlu İlişkiler

Kadınların sevmediği pek çok şey var ama asıl olarak sevdiklerini bulmakta zorlanıyorsunuz, farkındayız. Bunun pek çok nedeni var. Öncelikle kadınları aynılaştıran, zevklerini, ilgi alanlarını tek tipleştiren liste sayfaları ile bir yere varamayacağınızı kabul edin.

Kadınları orgazma ulaştırmanın 10 yolu, kadınların en sevdiği hediyeler, Sevgililer Günü için en iyi 5 etkinlik önerisi gibi başlıklar ile bir yere varamamanızın sebebi bu listelerde çok genel geçer tanımlardan bahsedilmesi.

Kadınlar nelerden hoşlanır?

Kadınlar neden hoşlanır, öğrenmek için yazımızı okuyun.

Aslında yapmanız gereken çok basit. Sadece karşınızdaki kadını anlamaya çalışmanız, onu gerçekten dinlemeniz ve bahsettikleri üzerine bilgi ve fikir sahibi olmak için çaba sarf etmeniz. Böylece tüm kadınlar üzerinden değil, sizin arzu ettiğiniz kadını anlamış, ona mesai vermiş olursunuz.

Kadınlarla iletişim kurarken dikkat etmeniz gereken temel şeyler ise, aslında zaten kadın-erkek fark etmez; insana dair şeyler.

Dinleyin

Dinlemek iletişimin temeli. Onu dinlerseniz aslında tanımış da olursunuz.

Nazik olun

Sadece kadınlara değil, herkese karşı. Bir kadın sadece kendine karşı değil, başka insanlara karşı olan davranışı da önemser.

Takdir edin
Beğeninizi dile getirin. Söylediği şeyi, seçtiği mekanı, yaptığı yemeği, saçını atma şeklini… Onu gördüğünüz her gün ona dair mutlaka beğendiğiniz bir şeyi söyleyin ama bu gerçekten beğendiğiniz bir şey olsun.

Dürüst davranın

Saklamayın, yalan söylemeyin, tutamayacağınız sözler vermeyin. Bir şey olmuyorsa olmuyor deyin ama nedenlerini de açıklayın. Kestirip atmayın. Elinizden geleni yaptığınızı bilmesini sağlayın ve tabii ki gerçekten elinizden geleni yapın.

Paylaşmak için özel günleri beklemeyin

Hoşlandığınız kadına veya kız arkadaşınıza hediye vermek için özel bir günü beklemeyin. Hatta kimi zaman etkinliklerinizi hediyeye, kimi zaman da hediyelerinizi birlikte eğleneceğiniz etkinliğe dönüştürün.

Hayal kurun

Birlikte hayal kurun ve o hayallere onu da dahil edin. Gerçekleştirmenin yollarını birlikte arayın.

Kendiniz olun

Özetlemek gerekirse,  bir kadın ile beraberken onunla birlikte zaman geçirmekten, yanınızda olmasından mutlu olduğunuzu ona hissettirin ve tüm bunları hayata dair doğrularınızdan vazgeçmeden, kendinizden aşırı ödünler vermeden gerçekleştirin. Unutmayın, güçlü bir karakter kadının erkekte aradığı en önemli özelliklerden biridir. Bu nedenle sırf kendinizi ona beğendirmek için hiç olmadığınız biri gibi davranmayın.