Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Aşk'a Dair

Kadınlar ilgi ve alakayı çok severler. Bu sebeple de tercih edecekleri sevgili adaylarının çok çok yakışıklı olmasına gerek yok. Bunun yerine kadınla çok ilgili olması ve onu düşündüğünü hissettirmesi yeterlidir.

Babalarına benzeyen erkekleri seçerler

Kadınların hoşlandıkları erkekler genellikle onların babalarına benzerler. Bunun sebebi çoğu zaman kadının korunma içgüdüsüdür. Eğer kadının hayatındaki baba modeli koruyucu ve sahipleniciyse kadının seçeceği ve hoşlanacağı erkek de sahiplenici ve koruyucu olacaktır. Kadınlar bunu bilinçsiz olarak yapsalar da sonuç çoğu zaman aynıdır.

Aşırı kontrolcü olmayın

Ancak erkeklerin unutmaması gereken çok önemli bir nokta vardır. Kadınlar sevgililerinin ya da eşlerinin aşırı kontrolcü olmalarından hoşlanmazlar. Baba gibi koruyucu ve ilgili olayım derken karşınızdakini sıkmamaya özen gösterin.

Kadınlar sadece bir erkek arkadaş, bir eş aramazlar. Onlar, hayatlarındaki kişinin kendilerine hem eş hem de arkadaş olmasını isterler. Karşılıklı konuşabilmeyi, gülüp eğlenmeyi ve yeri geldiğinde şefkati hissetmek isterler. İlgiyi asla eksik etmemeniz ve ara sıra karşı tarafı küçük sürprizler yaparak şaşırtmanız gerekir.

Aile bağlarına önem verirler

Ailesine bağlı, annesi ve babası ile ilişkileri iyi olan erkekler kadınların dikkatini çeker. Çünkü eğer kadın sizinle bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsa bu noktalar onun için önemlidir. Ailenizle iyi olan ilişkileriniz ileride onun ailesiyle de iyi ilişkiler kuracağınızın işaretidir.

Her ilişkide olması gereken karşılıklı güven ve sadakati atlamamak gerekir. Kadınlar sevgililerini kıskanabilirler. Ancak onlara güven verdiğinizde ve sizin için hayatta ondan daha değerli başka bir kadının olamayacağını hissettirdiğinizde sorunlar çözülür.