İstanbul’da Sevgilinize Evlenme Teklif Etmenin Çılgın Yolları İstanbul'daki En İyiler

Sevgilinizle bir süredir mutlu bir ilişkiniz var ve ona evlenme teklifi etmek istiyorsunuz. Bu teklifin hem romantik hem de unutulmayacak bir yanı olsun, biraz da çılgınca olsun istiyorsanız işte size birkaç öneri…

İstanbul’da yaşıyorsanız sevgilinize birçok farklı şekilde evlenme teklifi edebilirsiniz. Örneğin sevgilinizi boğazda bir yemeye çıkarın ve kıyıdan geçen teknelerden biriyle anlaşıp sevgilinize bir sürpriz hazırlayın. Teknenin arkasına anlamlı bir sözle evlenme teklifinizi yazdırın. Tekne gelip sizi kıyıdan alsın ve size bir boğaz turu attırsın.

Teklifinizi Boğaz Köprüsü’ne yazdırın

Bir organizasyon şirketi ile anlaşın ve evlenme teklifinizi Boğaz Köprüsü’ne yazdırın. Bunun için epeyce bir para ödemeniz gerekebilir; ancak önemli olan unutulmayacak bir evlenme teklifi ise masrafı göze alabilirsiniz.

Sevgilinize evleme teklifi edebileceğiniz İstanbul’un en romantik mekanlarından biri şüphesiz ki tarihi özelliği ile de insanı etkileyen Kız Kulesi. Burada organize ettiğiniz sürpriz bir yemekle sevgilinizi şaşırtabilir, rıhtımdan havai fişekler atılırken ona muhteşem bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Son zamanlarda evlenme teklifi etmek isteyenlerin tercihi olan Maslak Sheraton Otel’in 26. katındaki Qubbe Prive Salon da sizin için uygun bir seçenek olabilir. Burada istanbul’un yüksekten görünümü karşısında sevgilinize sürpriz bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Daha romantik ve sade bir evlilik teklifi içinse güzel bir tekne kiralayabilir, kıyı kıyı gezerken ve romantik akşam yemeğinizi yerken sevgilinize güzel sözler söyleyerek ona evlenme teklifi edebilirsiniz.