İstanbul’da Kız Arkadaşınızla Gidebileceğiniz Gece Kulüpleri İstanbul'daki En İyiler

Eğlenmeyi, kalabalık ortamları ve gece hayatını seven bir çiftseniz İstanbul’un birçok eğlence mekanını da ziyaret ediyorsunuzdur. Kız arkadaşınızla rahatça gidip eğlenebileceğiniz İstanbul’un en güzel gece kulüplerini derlediğimiz yazımız ilginizi çekebilir. İşte sevgilinizle gidebileceğiniz İstanbul’un gece kulüpleri…

Limoncello

Tel: 0212 258 98 22

Adres: Süleyman Seba Cad. 34, Akaretler, Beşiktaş

Pazartesi günleri hariç, hafta içi her gün saat 22:00 ile 02:00 arası açık olan gece kulübünde ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik çalınıyor. Bir arka bahçe şeklindeki mekanın hoş dekorasyonu hoşunuza gidecektir. Hem yaz hem de kış aylarında kalabalık misafirleri ağırlayan Limoncello, ismini İtalya’da çokça rastlanan limon liköründen alıyor. Mekanda yemek servisi olmadığını hatırlatmakta fayda var. Burada mönü, tamamen yerli ve yabancı içkilerden oluşuyor. Mekana özgü kokteyl Limonella’yı mutlaka denemeniz tavsiye edilir.

360 İstanbul

Tel: 0212 251 10 42

Adres: İstiklal Cad. Mısır Apt. 163, Beyoğlu

Beyoğlu Mısır Apartmanının en üst katında bulunan mekan, sahip olduğu harika manzarasıyla en çok tercih edilen gece kulüpleri arasında yer alıyor. Dört bir tarafı camla çevrili olan mekan yalnızca restoran olarak planlanmamış. Zengin mönüsünden sipariş verebilir ya da yalnızca bir şeyler içmek için de sevgilinizle gidebilirsiniz. Ayrıca mekan hafta sonları belli bir saatten sonra masa sayısı azaltılarak gece kulübü haline getiriliyor. Burada hafta içi lounge, hafta sonu ise house müzik dinleyebilirsiniz.

Anjelique

Tel: 0212 327 28 44

Adres: Muallim Naci Cad. Salhane Sok. 5, Ortaköy, Beşiktaş

Hemen Ortaköy iskelesinin yanında, harika boğaz manzarasına karşı sabaha kadar eğlenebileceğiniz mekanın deniz katındaki restoranda Uzakdoğu – Asya mutfaklarından farklı lezzetleri tadabilir, orta ve üst katta da dünyaca ünlü şeflerin hazırladıkları yemeklerden yiyebilirsiniz. Hafta sonları son derece kalabalık olan mekanda house, progressive ve techno tarzda müzikler çalındığını da belirtelim.