İstanbul’da Kır Düğünü Yapabileceğiniz Yerler İstanbul'daki En İyiler

Bahar geldi ve yaz yaklaşıyor. Yakın zamanda düğününüz varsa ve İstanbul’da kır düğünü yapmayı planlıyorsanız işte size İstanbul’daki en güzel kır düğünü mekanları…

Hayal Ormanı Acarkent

Tel: 0532 327 60 02

Adres: Acarkent Polonezköy Yolu Üzeri 4.km Yeniçiftlik Beykoz, İstanbul

Açık ve kapalı alanlarıyla size farklı seçenekler sunan Hayal Ormanı Acarkkent’te kalabalık düğün organizasyonları yapabilirsiniz. Güzel havanın ve doğanın tadını sevdiklerinizle çıkararak muhteşem bir kır düğünü organize etmek için ne bekliyorsunuz?

Riva’s Club

Tel: 0216 435 55 85

Adres: Çekmeköy Sırapınar Köyü Cömert Sok. Ömerli, İstanbul

Muhteşem kır ve bahçe manzarasına sahip Riva’s Club’da unutulmaz bir kır düğünü ile evlenmek istemez misiniz? Üç bin kişilik açık alan ve üç yüz elli kişilik kapalı alan kapasitesi ile kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz mekan, İstanbul’un yanı başında. Ayrıca, uzaktan gelen akrabalarınız için de konaklama yapabilecekleri şık odaları mevcut.

Secret Garden

Tel: 0212 299 00 77

Adres: Kalender Üstü Atadan Sok. No:12 Yeniköy, İstanbul

Boğaz manzarasını yüksekten seyreden Secret Garden, açık ve kapalı alanlarıyla kır düğünü yapmayı planlayanlara farklı seçenekler sunuyor. Yeşilin ve mavinin keyfini sürmek isteyenlerin tercihi bu mekanda iki bin kişilik kokteyl alanı mevcut. Yemekli kapasite ise bin kişi.

Kemer Botanik Park

Tel: 0212 360 16 88

Adres: İstanbul Cad. Koru Sok. No:1 Kemerburgaz, İstanbul

Kır düğünü için mekan arayan doğa aşıklarının bir numaralı tercihi olan Kemer Botanik Park’ta ormanın içinde doğayla baş başa bir düğün yapmak istemez miydiniz? En mutlu gününüzde, sevdiklerinizin şahitliğinde muhteşem bir kır düğünü için bu mekan harika bir seçim. Burada kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilir, mevsimin ve doğanın da tadını çıkarabilirsiniz.