İlk Buluşma İçin Avrupa Yakasında Gidebileceğiniz Yerler İlk Buluşma

İlk buluşmalar her zaman önemlidir. Eğer ilk görüşmeniz iyi geçerse karşınızdaki kişi de siz de bir ikinci görüşme için sabırsızlanırsınız. İlk görüşmelerin iyi geçmesi için gidilecek yer de çok önemlidir. Bunun için karşınızdaki kişinin az çok nerelerden hoşlanabileceğini tahmin etmeniz gerekir. İlk buluşmanızda sevgilinizi götüreceğiniz yerden emin değilseniz sizin için hazırladığımız yazıya bir göz atın…

Ortaköy

Eğer Ortaköy ikinize de çok uzak değilse burada güzel bahar mevsiminin tadını açık havada gezinerek çıkarabilirsiniz. Ortaköy’deki sevimli çarşıyı gezebilir, acıktığınız zaman meşhur kumpircilerden kumpirlerinizi alabilir ve deniz kenarında oturarak boğazın eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrıca burada, sahilde yer alan çok sayıdaki kafelerden birinde de sevgilinizle hoş vakit geçirmeniz mümkün.

Cezayir Sokağı (Fransız Sokağı)

Beyoğlu’ndaki Galatasaray Lisesi’nin arka tarafında kalan Fransız Sokağı da sevgilinizle ilk buluşmanızda gidebileceğiniz uygun yerlerden. Nostaljik bir havası olan bu sevimli dar sokak, rengârenk binaları ve binaların alt katlarındaki şirin kafeleriyle size doğru bir seçim yaptığınızı düşündürecek. Burada bir yerde oturabilir, karşılıklı kahvelerinizi yudumlarken birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Cihangir

Beyoğlu’ndaki sevimli semt Cihangir, eski binaları ve farklı ruhuyla ilk buluşmanızda gitmekten hoşnut kalacağınız yerlerden olacaktır. Burada sokak aralarındaki küçük kafelerde sevgilinizle oturabilir, bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Eğer tercih ederseniz daha lüks mekanlar da ilk buluşmanızı daha romantik hale getirebilir. Örneğin White Mill ya da Mona’da güzel birer yemek yiyebilir ve oradan da Cihangir’in belki de bilinen en köklü mekanlarından Firuzağa Kahvesi’nde birer kahve içebilirsiniz.