Eski Sevgilinizle Aşkınızı Yeniden Nasıl Alevlendirebilirsiniz Mutlu İlişkiler

Eski sevgiliyle geçen güzel günlerinizi özlüyorsunuz ve aslında iyi anlaşan bir çift olduğunuzu düşünüyorsunuz. Eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmek istiyorsanız ayrılığın üzerinden çok daha fazla zaman geçmeden harekete geçmeniz gerekir.

İlk olarak neden ayrıldığınızı düşünün. Ayrılığın sebebi anlaşamamanız mıydı yoksa bir sinir anında birbirinizi kırmanız mıydı? Her iki durumda da çiftlerin tekrar bir araya gelmesi muhtemeldir. Ancak eğer ilişki üçüncü bir kişi yüzünden bitmişse durum değişir.

Sizin bir anlaşmazlıktan dolayı ayrıldığınızı varsayalım. Eski sevgilinizi hala çok seviyorsunuz ve özlüyorsunuz. Yapmanız gereken ilk şey ayrılığın sebeplerini objektif biçimde düşünmek. Eğer hatalı kişi sizseniz hatanızın farkına varmanız çok önemli.

Hatanızın farkında olduğunuzu söyleyin

Ayrılığın üzerinden kısa bir süre geçmişse, eski sevgilinizi hala arayabilmeniz daha kolaydır. Onu arayın ve kendisiyle konuşmak istediğinizi, hatanızın farkında olduğunuzu söyleyin. Onun buna inanması çok önemli. Yüz yüze geldiğiniz zaman onu suçlamayın ve kendinizi de haklı çıkarmaya çalışmayın. Yalnızca bu ayrılığın zamansız ve sebepsiz olduğu hakkında konuşun.

Eski sevgilinin sizin değiştiğinizi görmesini ve onu gerçekten kaybetmekten korktuğunuzu bilmesini sağlayın. Yaptığınız hataları tekrarlamayacağınızdan emin olması da çok önemli. Bu çok kolay olmasa da denemekten vazgeçmeyin. Ara sıra onu arayın ve onu özlediğinizi söyleyin. Tüm bunları yaparken karşınızdakini sıkmadan hareket etmek önemlidir.

Güçlü görünün

Eski sevgilinizle aşkınızı yeniden alevlendirmek istiyorsanız dış görünüşünüze de dikkat etmelisiniz ve dışarıdan bakıldığında eskisinden daha özgüvenli durmalısınız. Onun sizi perişan bir hale görmesi, ona muhtaç olduğunuz izlenimini verir ki bu da sizi zayıf duruma düşünür. Unutmayın ki kimse zayıf karakterli biriyle birlikte olmak istemez.