Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Aşk'a Dair

Erkeklerin nasıl kadınlardan hoşlandığını mı merak ediyorsunuz? Sorunun cevabını ararken aklınızdan geçenler hep fiziksel özellikler değil mi? Uzun boylu, esmer, sarışın, kumral… Erkeklerin dış görünüme önem vermediğini söylemek büyük bir yalan olur; ancak onların bir kadında aradığı çok daha farklı özellikler var.

Çocukları seven kadınlar erkeklere çekici geliyor

Bir erkek yanındaki kadının güzel ve çekici olmasını tabii ki ister. Ancak erkekler için güzellik kadar insanî değerler de çok önemlidir. Çocuklarla iyi geçinen kadınlar erkeklere çekici gelir. Bu, kadının ileride de kendi çocuklarına düşkün olacağının ve ailesine bağlı olacağının işareti olarak algılanır.

Kadının erkeğe bağlılığı ve onu kendinden bir adım önde hissettirmesi erkeklerin hoşuna gider. Böylece kendilerine verilen değeri ve saygıyı hissederler ki bu tam da onların istedikleridir. Eşler arasındaki bağlılık da büyük önem taşır. Bir erkeğin partnerinde aradığı en büyük özellik onun kendisine olan bağlılığı ve sadakatidir.

Akıllı ve kendine güvenen kadınlar onları etkiliyor

Akıllı kadınlar da her zaman erkeklerin ilgisini çekmiştir. Özellikle çalışma hayatının içinde yer alan ve kendine güvenli kadınlar erkekleri cezbeder. Erkeklerin ilgi ve şefkate olan düşkünlükleri çoktur ama yeri geldiğinde fikir alışverişi yapabilecekleri ve kendilerine destek olarak çözüm yolları sunabilecek kadınları ararlar.

Erkeklerin hoşlandığı kadınlar akıllı, çalışkan, şefkat dolu ve anaç olabilirler. Ancak tüm bu özelliklere sahip olmanın yanında bir de bakımlı ve temiz olmaları erkekler için çok önemlidir. Erkekler kendine bakan ve aynı şekilde eviyle de ilgilenen kadınlardan hoşlanırlar. Özellikle evle ilgili kadınlar erkeklerde onların anaç yapıya sahip oldukları izlenimini bırakır.