Erkek Arkadaşınızın Ciddi Düşündüğünü Gösteren 6 İşaret Aşk'a Dair

Kadınların en çok merak ettiği şeylerden biri sevgililerinin kendileri hakkında ciddi düşünüp düşünmedikleridir. Bunu bilmek aslında hiç de zor değildir ve kadınlar karşılarındaki erkeğin düşüncelerinin ciddiyetini kısa sürede anlayabilirler.

Erkekler, kadınlardan daha basit düşünürler. Bu sebeple bir kadın erkeğe ilişkileri hakkındaki fikirlerini sorduğunda zaten aradığı cevabı da bulacaktır. Ancak bunu açık açık sormaktan çekiniyorsanız hayatınızdaki erkeğin bazı davranışları da size bu konuya dair ipuçları verebilir. İşte size yardımcı bazı ipuçları…

1 – Sevgiliniz sizi umursuyor mu?

Sevgilinizin ilişkiniz hakkında ciddi düşünüp düşünmediğini anlamanın en basit yollarından biri onun size karşı olan duyarlılığıdır. Her hangi bir ihtiyacınızın nasıl karşılanacağı konusunda endişelenebilir ya da bir sorununuz varsa bunun nasıl çözülebileceğinize dair fikirler üretebilir. Siz hasta olduğunuzda bile nasıl olduğunuzu sık sık soran bir sevgiliniz varsa bu kişi sizin için gerçekten endişeleniyor ve sizi önemsiyordur.

2 – Zor zamanlarınızda yanınızda mı?

Bir kadının en büyük duygusal ihtiyacı sevdiği kişinin her koşulda kendisine destek olduğunu bilmektir. Eğer erkek arkadaşınız sizin sıkıntıda olduğunuzu biliyor ve size yardımcı olmak istiyorsa sizi gerçekten seviyordur. Sorununuz her neyse sizin yanınızdadır ve en az sizin kadar üzülüyordur.

3 – Fikirlerinizi önemsiyor mu?

İlişkilerin sağlıklı yürüyebilmesi için gerekli en önemli kriter çiftlerin karşılıklı konuşabiliyor olmalarıdır. Her iki kişinin de birbirlerinin fikirlerine saygı göstermeleri ve karşılarındakini dinlemeleri çok önemlidir. Eğer sevgiliniz sizin fikirlerinizi ciddiye alıyor ve ortak karar vermeniz gereken durumlarda bir orta yol bulmaya çalışıyorsa size değer veriyor demektir.

4 – Sizi sık sık görmek istiyor mu?

Şunu unutmamak gerekir ki erkekler kendilerini mutlu eden kadınlarla zaman geçirmeyi severler. Eğer sevgiliniz sizinle her fırsatta görüşmek istiyorsa bilin ki sizinle mutlu. Sizi görmek istiyor ve sizinle geçirdiği zaman onun için kıymetli.

5 – Gelecek hakkında sizinle konuşuyor mu?

Sevgiliniz sizinle gelecek hakkında konuşuyorsa bu adam ciddi demektir. Öyle çok uzun vadeli planlar yapmasına da gerek yok. Mesela 6 ay sonraki yaz tatili için bir yerlere gitme planı yapıyor olması bile size ipucu verebilir. Bunun yanı sıra evlilikle ilgili planlar yapıyor olması veya sizinle beraber bir iş yapmayı planlıyor olması da sizin içinizi rahatlatacak ipuçlarından.

6 – Sevgiliniz size güveniyor mu?

Sağlıklı bir ilişkinin olmazsa olmazı çiftlerin duygusal anlamda birbirlerine güveniyor olmalarıdır. Unutmamak gerekir ki erkekler de en az kadılar kadar kıskanç olabilir. Karşınızdakine, onun sizi kıskanması için hiçbir sebep olmadığını hissettirmeniz ve duygusal anlamda ona tam güven vermeniz gerekir. Kimsenin güven duymadığı biriyle ciddi bir ilişki düşünmeyeceğini unutmayın.