Erkeğin İlgisini Nasıl Canlı Tutabilirsiniz? Mutlu İlişkiler

Sevgilinizin veya eşinizin size olan ilgisinin eksilmeye başladığını mı fark ettiniz? Öyleyse önce bir sakin olun ve size tavsiyelerimize bir göz atın.

İlişkiler zaman aşımına uğrar mı bilemeyiz ama ilişkiyi canlandırmak için her hangi bir şey yapılmıyorsa o ilişkinin duraklama dönemine girmesi kaçınılmazdır. İlişkiyi yeniden canlandırmak ve erkeğin ilgisini canlı tutmak için merak uyandıracak durumlar yaratılması faydalı olabilir. Aynı şekilde erkeğin sevdiği şeyleri yapmak da onun sizinle ilgilenmesini sağlar. Örneğin siz sevmeseniz de eşiniz seviyor diye kırmızı ruj sürebilirsiniz. Sırf o seviyor diye bunu yapmanız onu etkileyecektir.

Sizin sevmediğiniz ama onun çok sevdiği filmleri de birlikte seyretmeyi deneyin. Ya da yapması çok zahmetli olan ve onun yemeye bayıldığı yemekleri yapın. Onunla ilgilendiğinizi belli edin.

Hoşuna gidecek şeyler söyleyin

Erkekleri tanıyorsanız, egolarının şişirilmesinden çok memnun olduklarını da keşfetmişsiniz demektir. Ona ara sıra egosunu okşayacak sözler söylemeniz çok hoşuna gidecek ve kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Unutmayın ki erkekler kendilerini iyi hissettiren kadınlardan hoşlanırlar.

Partnerinize onunla gurur duyduğunuzu hissettirin. Örneğin kalabalık ortamlarda işinde ne kadar başarılı olduğundan bahsedin ve onu gururlandırın.

Kendinize güvenin

Sizin kendinize olan güveniniz de çok önemli. Erkekler kendine özgüveni olan kadınlardan etkilenirler. Bu, iş hayatınızla ilgili ya da fiziksel görünümünüzle ilgili olabilir. Örneğin partneriniz çok yakışıklıysa ve sokakta ona çevrilen çok sayıda göz olduğunun farkındaysanız bu durumdan rahatsız olmak yerine yine onunla gurur duyabilirsiniz. Çünkü böyle durumlarda onun sizden beklediği kıskançlıktır. Onu şaşırtın ve hem kendinize hem de ona güvendiğinizi belli edin.