En iyi arkadaşlık uygulaması hangisi? Bizden Haberler

Artık birçok insan internetten sevgili ya da partner bulmak için mobil uygulamaları kullanıyor. Birçok ücretli ve ücretsiz arkadaşlık uygulaması var. Bu uygulamaların hemen hepsi size erkek arkadaş ya da kız arkadaş bulmayı vadediyor. Peki bunların hangisi ya da hangileri gerçekten işe yarıyor? En iyi arkadaşlık uygulaması hangisi?
en iyi arkadaslık uygulamasi
İstanbul.net Türkiye’nin en köklü, en büyük ve en güvenilir arkadaş bulma sitelerinden biri. Yıllardır birçok insanı biraraya getirdi ve sayısız aşkın başlamasını sağladı.

İstanbul.net’in mobil uygulaması da web sitesi kadar güvenli ve kullanışlı. İstanbul.net uygulamasının iOS sürümü ve Android sürümü mevcut. Üstelik uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz. Uygulamayı indiren ve aktif olarak kullanan binlerce İstanbullu kadın ve erkek var.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise sizin aradığınız özelliklere sahip ve size en yakın üyeleri anında bulabilmesi. Uygulamanın etrafımdakiler özelliği yaşadığınız semte hatta oturduğunuz sokağa en yakın bayan arkadaş ya da erkek arkadaş adaylarını kolayca önünüze getirebiliyor. İsterseniz aramanızı istediğiniz saç ve göz renginden ilgi alanlarına kadar detaylandırabiliyorsunuz.

Uygulama ile bulduğunuz uygun adaylara anında mesaj gönderebiliyor ve sohbet başlatabiliyorsunuz. Uygulamanın bazı ekstra özelliklerini kullanmak için ise gold Üye olmanız gerekiyor. Gold Üye olduğunuzda istediğiniz
kadar mesaj gönderebiliyor, size gelen tüm mesajları okuyabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların tüm arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alırsınız.

İstanbul.net uygulamasının başka bir özelliği ise tüm profillerin deneyimli editörler tarafından kontrol edilip onaylanıyor oluşu. Böylece sahte hesaplar tarafından rahatsız edilmiyor ya da bunlar yüzünden gereksiz zaman harcamıyorsunuz. Rahatsız edici veya kötü niyetli profillere asla izin verilmiyor.

İster partner arıyor olun ister ciddi ilişki siz de çevrenizdeki insanlarla tanışmak ve aradığınızı bulmak için İstanbul.net uygulamasını hemen telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.