Doğru Erkeği Bulduğunuzun 5 İşareti Mutlu İlişkiler

Aslında peşinde olduğumuz tek bir şey var. Doğru kişiyi bulmak ve aşık olmak… Aşık olmak insana kendini güvende hissettiren bir duygudur. Gerçekten aşık olduğumuzda hayatımızın geri kalanını o kişiyle geçirmeyi düşünmek hiç de zor değildir. Fakat hissettiklerimizin geçici olmadığından ve sevdiğimiz erkeğin doğru adam olduğundan nasıl emin olabiliriz? Merak ediyorsanız doğru erkeği bulduğunuzun 5 işareti yazımıza bir göz atın.

1 – Sizi olduğunuz gibi kabul eder

Sevdiğiniz erkek sizi gerçekten seviyorsa sizin her halinizi de seviyor demektir. Elbette birbirinize yanlış gelen düşünceleriniz ya da davranışlarınız olacaktır. Ancak önemli olan karşılıklı anlayış ve hoşgörüdür. Eğer hayatınızdaki erkek sizi olduğunuzdan başka biri yapmaya çalışmıyorsa ve sizi kendisine uymayan bütün düşüncelerinizle ve hareketlerinizle seviyorsa doğru kişi ile berabersiniz demektir.

2 – Her halinizi beğenir

Zaman zaman kendimizi iyi hissetmeyebiliriz. Hayattan uzaklaştığımız ve kendi kendimize kalma ihtiyacı duyduğumuz anlar olabilir. Böyle zamanlarda eski püskü kıyafetlerinizle bütün gün televizyonun karşısında yatarken bile sevgilinize hoş görünebiliyorsanız onun kıymetini bilmelisiniz. Çünkü karşınızdaki adam sizin için doğru kişi. O, sizin her halinizi beğeniyor ve sıkıntılı veya mutsuz olduğunuz hatta kendinizden nefret ettiğiniz zamanlarda bile sizi seviyor.

3 – Sizin mutluluğunuz onun mutluluğudur

Birbirlerini gerçekten seven çiftler eşleri üzüldüğünde üzülür ve mutlu olduğunda ise ondan daha fazla mutlu olurlar. Kendilerini eşlerinden ayrı tutmazlar ve eşlerine verdikleri değerden ötürü her türlü mutluluğu da hüznü de paylaşırlar. Örneğin iş yerinizde aldığınız bir terfi ya da elde ettiğiniz bir başarı hayatınızdaki erkek tarafından takdir ediliyorsa ve bunu size gerçekten hissettirebiliyorsa doğru erkekle berabersiniz demektir.

4 – Aranızdaki çekim güçlüyse

Hayatınızdaki erkeğin sizin için doğru kişi olup olmadığını anlamanın bir başka yolu da aranızdaki çekimin gücünün kuvvetidir. Eğer sevdiğiniz adamı yanınızdayken bile özlüyorsanız, kavga etseniz dahi ona kızamıyorsanız ve her daim onunla birlikte olmak istiyorsanız muhtemelen doğru erkekle birliktesiniz. Özellikle birkaç senelik ilişkilerde eşler arasındaki çekimin azaldığına çokça rastlanır. Sizin ilişkinizde böyle bir durum söz konusu değilse endişelenmenize gerek yok. Sevdiğiniz adamla yola devam edebilirsiniz.

5 – Her hayali birlikte gerçekleştirmek istersiniz

İnsan aşık olduğu zaman gördüğü her şeyde sevdiğini hatırlar ve edindiği her yeni tecrübede aşık olduğu kişiyle beraber olmayı ister. Gidilen yeni yerleri sevdiği kişi ile keşfetmeyi ister ve tadına baktığı yemekleri bile onunla beraber tatmak ister. Eğer siz de edineceğiniz tüm tecrübelerde sevdiğiniz kişiyle birlikte olmayı, her yeni şeyi onunla beraber keşfetmeyi istiyorsanız yanınızdaki erkek sizi gerçekten mutlu ediyor ki size böyle hissettiriyor demek doğrudur.