Canlı sohbette kadınları etkilemenin yolları Aşk'a Dair

İnternette flörtleşmek ya da potasiyel erkek arkadaş ya da kız arkadaş adaylarıyla tanışmaya çalışmak artık çok popüler. Birçok insan arkadaşlık siteleri, canlı sohbet siteleri ya da mobil arkadaşlık uygulamaları sayesinde bunu yapabiliyor. Bu siteler ve uygulamalar kullanıcılarına diğer üyelerle canlı sohbet özelliği de sunuyor. Hatta artık pek çok canlı sohbet sitesi var.

canli sohbet siteleri

Canlı sohbet karşınızdakiyle kısa sürede iletişim kurmak ve onu etkilemek için ideal bir yol. Ama canlı sohbette birilerini etkilemek için yapılması ve dikkat edilmesi gereken birçok önemli şey var.

Şu yazılar da ilginizi çekebilir:

Uzak Mesafe İlişki Rehberi
Evlenmeden önce açıklığa kavuşturmanız gereken 7 önemli konu
Hayalinizdeki Erkekle Tanışmanın 10 Yolu

Bu yazıda canlı sohbet sitelerinde kadınlarla konuşurken onları etkilemek için neler yapabileceğinize dair bazı ipuçları derledik.

İşte onlardan bazıları:

Canlı sohbette bir kadını etkilemek ya da bir erkeği etkilemek için seviyeli olmak çok önemli. Ne olursa olsun sohbete bunu belli edecek şekilde başlayın. Karşknızdakini ciddiye almayan bir başlangıç daha sohbete başlayamadan hüsrana uğramanıza neden olur.

Cinsellikle ya da cinsel çağrışımlar yapan kelimelerle canlı sohbet başlatma çabası da büyük ihtimalle boşa çıkacaktır.

Canlı mesajlaşmak istediğiniz kadının ya da erkeğin saygıyı hak ettiğini asla unutmayın. Adımlarınızı atarken buna uygun davranın.

Kendinizle ilgili çok özel bilgileri hemen vermeyin. Mesela burcunuzu hemen söylemeyin. Kişilik özelliklerinizden onun bulmasını isteyin.

Biraz gizemli olmak canlı sohbet ederken konuştuğunuz kişinin size olan ilgisini canlı tutması açısından önemlidir. Buna dikkat edin.

Canlı sohbette asla yalan söylemeyi. Kendinizle ilgili bilgileri çarpıtmayın ya da sadece onu etkilemek için bir şeyler uydurmayın.

Söylediklerinize dikkat edin. Ortak değerler hakkında olumsuz şeyler söylemeyin. Karşınızdakinin hayata bakışı, inancı ve hassas olduğu konularda pot kırmanız hoş olmaz.

Kibar ve anlayışlı görünün.

Çok konuşmayın. Canlı sohbette karşınızdakinin sizden daha fazla konuşmasını sağlamaya çalışın.

Sürekli ben ben ben demeyin.

Ortak yanlarınızı ortak beğenilerinizi bulmaya çalışın.

Elbette konuştuğunuz kadının ya da erkeğin sizden etkilenmesi için başka birçok yol var. Bunları sohbet sırasında, konuşmanın akışına uygun biçimde ortaya çıkarmak ise size kalmış.