Bebek’te Sevgilinizle Oturabileceğiniz Kafeler İstanbul'daki En İyiler

Güzel bir Pazar sabahı uyandınız ve ısınan havanın tadını sevgilinizle beraber çıkarmak istiyorsunuz. Yapılacak en güzel şey mis gibi deniz havası almak ve tatil gününüzün tadını çıkarmak… Bu hafta sonunu İstanbul’un en güzel yerlerinden Bebek’te geçirmeye ne dersiniz. İşte size Bebek’te sevgilinizle oturabileceğiniz kafeler…

Kitchenette

Tel: 0212 287 11 61

Adres: Bebek Mah. İpek Sok. 34354 İstanbul

Bebek parkına yakın Kitchenette, sevgilinizle güzel bir Pazar kahvaltısı yapmak için tercih edebileceğiniz şık mekanlardan. Burada öğlen ya da akşam yemeklerinizi de yiyebilir, yalnızca birer kahve de içebilirsiniz.

Starbucks

Tel: 0212 287 43 63

Adres: Cevdet Paşa Cad. No:30 Bebek, İstanbul

Gençlerin vazgeçilmez kahvecisi Starbucks; Bebek’te deniz kenarında oturup, lattelerini yudumlamak isteyen çiftler için ideal bir nokta. Burada mis gibi deniz havasını içinize çekebilir, güzel bir günün keyfini sevgilinizle sürebilirsiniz.

 Bebek Kahve

Tel: 0212 257 54 02

Adres: Cevdet Paşa Cad. No:18 Bebek, İstanbul

Samimi ve sıcak bir mekan olan Bebek Kahve, 65 yıldır müdavimlerine hizmet veriyor. Bebek Kahve’de sevdiğiniz kişi ile hoş vakit geçirmek, deniz manzarasına karşı kahvaltı yapmak için özellikle tatil günleri biraz erkenci olmanız gerekiyor.

La Sirene

Tel: 0212 257 66 51

Adres: Bebek Vapur İskelesi Eski Yolcu Salonu 14/1 Bebek Parkı, İstanbul

Doyurucu kahvaltıları ve nefis kahveleriyle beraber eşsiz boğaz manzarasının da sizi şehrin kalabalığından uzaklaştıracağı bir mekan. Sevgilinizle güne güzel bir başlangıç yapmak için burada kahvaltı yapabilir ya da sahil boyunca yürüyüş yaptıktan sonra keyif kahvelerinizi burada içebilirsiniz.

Happily Ever After

Tel: 0212 263 41 38

Adres: Bebek Mah. 34342 Beşiktaş, İstanbul

Bebek’in gözde mekanlarından Happily Ever After da sevgilinizle birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz Bebek kafelerinden. Akdeniz mutfağından lezzetler tatmak isterseniz bu sıcak ve konforlu mekanı tercih edebilirsiniz. Unutmadan ekleyelim, girmeden önce fiyatlarına bir göz atmanız tavsiye edilir.