Bayan Arkadaş İle İletişim Kurma Yolları Aşk'a Dair / Mutlu İlişkiler

Karşı cinsle iletişim kurmakta zorlanan erkekler bu yazıyı mutlaka okusun çünkü kadınları anlamanın yolları zannettiğiniz kadar zor değil! Bu yazıyı okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Bayan arkadaş ile iletişim kurabilmek için öncelikle onları anlamanız gerekiyor. Önceden belirtmekte fayda var, bir kadını %100 anlamak imkânsızdır ancak biraz çaba gösterirseniz onları anlayabilir ve isteklerine cevap verebilirsiniz.

Kadınlar kendilerini dinleyen birini istiyor. Yapılan araştırmalar bayanların arkadaşlık seçiminde kendilerini dinleyen erkekleri tercih ettiklerini söylüyor. Ayrıca kadınlar bakımlı erkekleri daha çekici buluyorlar. O halde bayan arkadaşlarınızı etkilemek için bakımlı ve temiz olmanızın yanı sıra onlar için iyi bir dinleyici olmanız da gerekiyor.

Kadınlar görerek değil duyarak mutlu olurlar. Yani ona onu sevdiğinizi göstermeyin, ona onu sevdiğinizi söyleyin.

Kadınların duygusal dünyaları her zaman karışık olmuştur. Sürekli değişen duyguları sizi zaman zaman yorsa da buna alışmaya çalışın. Anlayışlı bir erkek bir kadın için her zaman kahramandır. Ayrıca unutmayın dünyada “senden nefret ediyorum” diyerek “seni seviyorum” diyebilen tek canlı kadınlardır.

Şimdi burada yazılanları uygulama zamanı!

Eğer sevgiliniz varsa bunları hemen uygulayabilirsiniz eğer yoksa ve günlük hayatta biriyle tanışmaktan çekiniyorsanız arkadaşlık siteleri sizin derdinize defa olabilir. İnternet üzerinden tanışacağınız bayan arkadaşınızla buluştuğunuzda önceden hazırlık yapabileceksiniz ve özgüveniniz daha fazla olacak.

http://www.istanbul.net/rehber/