Balık Burçları Hangi Burçlarla İyi Geçinir? Astroloji

Balık burcu insanları fiziksel açıdan çekicidirler. Hırslı ve istediğini elde etmedeki inatçılığı ile bilinen balıklar akıllarına koyduklarını yaparlar. Herkes tarafından beğenilecek güzelliktedirler ve son derece de sempatik oldukları söylenebilir. Duygusal ve romantik bir yapıya sahip olan balıklar hayatlarının her anında önce duyguları ile karar verirler.

Diğer su gurubu burçlar gibi balıkların da evlerine ve ailelerine bağlı olduklarını söylemek yanlış olmaz. Evlerinde oldukları sürece kendilerini son derece mutlu ve bir o kadar da güvende hissederler.

Sezgileri kuvvetli

Sezgisel anlamda da güçlü olan ve sezgilerine güvenen balıklar konforlarına da düşkünlerdir. Özellikle balık burcu kadınları sosyal çevrelerinde dikkat çekmek isterler. Yaptıkları işlere saygı duyulmasını beklerler. Bu beklentileri karşılandığında da kendileri ile gurur duymaktan çekinmezler.

Hayalperesttir

Balık burç dendiğinde ilk akla gelenin hayal kurmak olduğunu biliyorsunuzdur. Balık burcu insanlarının da geniş hayal güçleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Balıklar sürekli hayal kurarlar ve hayallerini gerçekleştirmek için de ellerinden geleni yaparlar. Kurdukları bazı hayaller son derece çocukça ve saçma olsa da başkalarının hayalleriyle dalga geçmesine asla tahammül edemezler. Eğer sevgiliniz bir balıksa onunla hayallere dalmanız onu mutlu edecektir.

Su grubuyla iyi anlaşır

Balık burcu su grubundan bir burçtur ve en iyi anlaştığı diğer burçlar da kendi gibi su grubundan olacaktır. Özellikle kendisi gibi duygusal ve evcimen bir yapıya sahip olan yengeç ile son derece uyumlu bir beraberlik yaşayabilir. Her zaman romantik olan balıklar akrep burçlarıyla da güzel birliktelikler yaşayabilir.

Hava ve ateş grubuyla anlaşamaz

Her zaman uzun ilişkiler yaşamak isteyen balık burcu hava ve ateş gurubundan kişilerle anlaşmakta zorluk çekebilir. Balık burcunun su grubundan sonra en iyi anlaştığı diğer burçlar ise toprak grubundandır. Özellikle başak burcu ile güzel bir uyum yakalayabilecek olan balıklar oğlak burçlarıyla da dostluk anlamında kuvvetli ilişkiler kurabilirler.

Balıklar ateş grubundan olan aslanlarla da mutlu bir aşk ilişkisi yaşayabilirler. Aslan burcu yönetmeyi, balık burcu ise yönetilmeyi sevdiği için birliktelikleri her iki tarafı da mutlu edecektir.