Bakırköy’de Sevgilinizle Gidebileceğiniz Kafeler İstanbul'daki En İyiler

İstanbul’un en güzel yerlerinden olan Bakırköy’de sevgilinizle buluşmayı planlıyor ama neresinin daha uygun olacağına karar veremiyorsanız yazımıza bir göz atın. Bakırköy’ün en güzel mekanlarında sevdiğiniz kişi ile baş başa vakit geçirmek ve karşılıklı keyif kahveleri yudumlamak istemez misiniz?

Cafe L’Oro

Tel: 0212 465 82 83

Adres: Atatürk Havalimanı Kavşağı, Airport AVM, Kat:1 No: 134, Bakırköy

Airport AVM’nin birinci katında yer alan Cafe L’Oro’da sevgilinizle dünya mutfaklarından seçeneklerin tadına bakabilir, yemek sonrası kahvelerinizi içerken hoş sohbetler edebilirsiniz. Klasik müzik çalınan mekan, faklı ve özenli dekorasyonuyla da sizi etkileyecek.

Dodici Cafe

Tel: 0212 661 61 92

Adres: Ataköy Marina Park No: Z/40, Bakırköy

Sevdiğiniz kişiyle hem baş başa olabileceğiniz hem de güzel manzara eşliğinde hoş zaman geçirebileceğiniz bir yer arıyorsanız Dodici Cafe sizin için uygun olacaktır. Burada özellikle Akdeniz mutfağından lezzetler bulabileceğiniz gibi son derece doyurucu kahvaltı seçenekleri de bulabilmeniz mümkün. Fiyatların da uygun olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Urbano

Tel: 0212 573 33 99

Adres: Şenlikköy Mah. Yeşilköy Halkalı Cad. No:93 Florya, Bakırköy

Bakırköy’ün harika manzarasına karşı oturabileceğiniz yerlerden olan Urbano; aileniz, sevgiliniz ve arkadaşlarınızla gelebileceğiniz ve keyifli sohbetler edebileceğiniz bir mekan. Burada hem İtalyan mutfağından lezzetler hem de Türk damak tadına uygun lezzetler tercih edebilirsiniz. Tatlı olaraksa balkabaklı cheesecake yemenizi tavsiye ederiz.

Tonique Yeşilyurt

Tel: 0212 662 51 52

Adres: Sipahioğlu Cad. No: 13/A Bakırköy, İstanbul

Güzel bir hafta sonunu Bakırköy civarında sevgilinizle geçirmek istiyorsanız gitmenizi tavsiye edebileceğimiz yerlerden bir diğeri de Tonique Yeşilyurt. Burada, isterseniz bol seçenekli kahvaltı mönülerinden kendinize uygun olanını seçerek güne sevgilinizle başlayabilir, isterseniz bir öğleden sonra kahvesi için de buraya gelebilirsiniz. Mekan için kafe bar demek doğru olacaktır. Zengin mönüsü ve hoş ortamıyla Tonique Yeşilyurt, sevgilinizle güzel bir akşam geçirmek için de harika bir seçenek.